FocusVape Pro S Premium

Hodnocení:
4.35

3219 kč 4299 kč Ušetřili jste: 1080 kč

SKU
ignore-this-54
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
170 kč 230 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

FocusVape - Samsung 3200 mAh Battery
FocusVape - Baterie
290 kč 380 kč

Tuto 18650 - 3200 mAh baterii pro FocusVape vaporizéry lze na plné nabití používat až do 60 minut. Je skvělá, pokud potřebujete nahradit originální baterii, nebo chcete mít nějakou navíc.

Používá se s: FocusVape, FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Mouthpiece Mesh Screens
FocusVape - Sítka do náustku
100 kč 130 kč

Udržujte svůj FocusVape Pro jako nový s těmito náhradními sítky do náustku. Sítka do náustku by měla sedět do náustku a zabránit tomu, aby se do něj dostal materiál.

Obsahuje:

 • Sítka do náustku (3)

Používá se s: FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Chamber Mesh Screens
FocusVape - Sítka do komory
100 kč 130 kč

Udržujte svou páru čistou a plnou chuti s těmito FocusVape sítky do komory. Sítka do komory zajišťují, že se nevytvoří žádný přímý kontakt mezi topným tělesem a materiálem v komoře.

Obsahuje:

 • Sítka do komory (3)

Používá se s: FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Ceramic Mouthpiece Filters
FocusVape - Keramické filtry do náustku
100 kč 130 kč

Uržujte svůj FocusVape Pro jako nový s těmito keramickými filtry do náustku. Keramický filtr do náustku sedí do náustku a filtruje páru pro maximální chuť.

Obsahuje:

 • Keramické filtry do náustku (3)

Používá se s: FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Ceramic Wax/Oil Cart
FocusVape - Kapsle na koncentráty
100 kč 130 kč

FocusVape kapsle na koncentráty je vyrobena z keramického materiálu a umožňuje FocusVape vaporizérům vapovat koncentráty jako vosky a oleje.

Používá se s: FocusVape, FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Stainless Water Pipe Adapter
FocusVape - Adaptér na vodní dýmku
290 kč 380 kč

FocusVape adaptér na vodní dýmku vám umožňuje připojit váš FocusVape vaporizér k vodní dýmce. Hodí se na 14 mm a 18 mm dýmky.

Používá se s: FocusVape, FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Water Bubbler
FocusVape - Bubbler
480 kč 640 kč

FocusVape Bubbler je perfektní pro ochlazení horké páry, díky čemu je velmi chutná a vy si tak vychutnáte vapování s vaším FocusVape vaporizérem.

Používá se s: FocusVapeFocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Náustek z Pyrex skla
FocusVape - Skleněný náustek
190 kč 250 kč

Tento skleněný náustek je náhradní díl pro FocusVape vaporizéry, pokud jej potřebujete vyměnit, nebo chcete nějaký náhradní. Je vyroben z vysoce kvalitního Pyrex skla a je stejný jako ten, který který je součástí balení jednotky.

Používá se s: FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

On Balance Champion je kapesní váha, která dokáže odvážit až do 500 g s přesností na 0,1 g
Kapesní váha - 1000 x 0,1 g
480 kč 640 kč

Originální kapesní váha On Balance si zachovává svou spolehlivost i po všech těch letech. Je perfektní pro vážení vašich bylin nebo koncentrátů! Váha On Balance Champion odváží až 1000 gramů s přesností na 0,1 gramu. Sedí do většiny kapes a můžete si ji sebou vzít kamkoliv! 

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Přesnost: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutí: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (součást balení)
Rozměry: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramů

Funkce

 • Nejnovější verze! (2021.08)
 • Přesné nastavení teploty
 • Bubbler na styl bongu
 • Vysoce výkonná baterie
 • Kontrola průtoku vzduchu
 • Lze používat během nabíjení
 • Lehký s kompaktní velikostí

Pro koho je FocusVape Pro S určen?

Se svými výkonnými funkcemi a lehkým designem je FocusVape Pro S perfektní volbou, pokud hledáte spolehlivý vaporizér, který vypadá diskrétně, no i tak dokáže vytvořit pořádné oblaky páry. Nabízí neuvěřitelně přesné nastavení teploty a má nastavitelný průtok vzduchu, co znamená, že máte plnou kontrolu nad jemností a hustotou páry, kterou vdechujete. Tato prémiová verze FocusVape Pro S také zahrnuje unikátní připojitelný bubbler, který replikuje pocit, jaký normálně můžete získat použitím bongu.

Přizpůsobte si své sezení

FocusVape Pro S vám umožňuje nastavit jak konzistentnost, tak i chuť vaší páry. Podle toho, jak moc jste nadrtili své byliny, si můžete snadno nastavit teplotu, abyste změnili sílu páry. Ještě lepší je, že vám tento vaporizér nabízí ovládání průtoku vzduchu, díky čemu můžete přesně monitorovat, kolik vzduchu je nataženo do komory a zkombinováno s párou z bylin. Nastavením této funkce si pokaždé můžete bezproblémově přizpůsobit hustotu oblaků pro posezení plné chuti.

Přesné nastavení teploty

Na rozdíl od mnoha jiných vaporizérů, které nabízejí výběr pouze z pár přednastavených teplot, máte s FocusVape Pro S úplnou kontrolu nad stupněm nahřívání. Vybrat si můžete jakýkoliv stupeň od 80°C až po 240°C tak, aby teplota s vaším plánem pro vaporizaci a abyste zajistili, že z bylin dostanete maximum.

Působivý výkon

Kvůli jeho váze, která činí pouhých 180 g, by dávalo smysl předpokládat, že FocusVape Pro S nemusí poskytovat tak vysoký výkon, jaký očekáváte. To by však byl špatný předpoklad, protože tento vaporizér je vytvořen z vysoce kvalitních materiálů a nejnovější technologie, která v kombinaci s izolovaným průtokem vzduchu a systémem trojité filtrace zajišťuje výjimečný výkon a skvělou chuť s každým potáhnutím.

Vysoká kapacita baterie

FocusVape Pro S je vybaven jednou z největších baterií, jakou lze na trhu s přenosnými vaporizéry najít. 18650 baterie má kapacitu 3200 mAh, co znamená, že máte zaručená dlouhá posezení plná chutného vapování. Tato baterie je vyměnitelná, a tak ji můžete snadno vyměnit za plně nabitou, pokud vaše posezení trvalo déle, než jste očekávali. Další možností je využít inovativní technologii pass-through, pomocí které vám FocusVape Pro S umožňuje používat zařízení, zatímco se nabíjí!

Přibalený prémiový bubbler

Jako součást prémiové sady FocusVape Pro S Premium obdržíte i bubbler ve stylu bongu, který vám poskytne úplně nový pocit z vapování. Bubbler je specificky navržen, aby replikoval zvuk bublání a chuť a chladivý pocit bongu. Tento doplněk se také velmi snadno připojuje a používá. Jednoduše naplňte vodou, nasaďte na zařízení a můžete bublat!

Záruka

Všechny prémiové vaporizéry FocusVape Pro S, které jsou prodávány MagicVaporizers, jsou plně autentické a vztahuje se na ně 1-roční záruka.

Uživatelská příručka

FocusVape Pro S Premium

V balení

 • FocusVape Pro S vaporizér
 • Bubbler
 • 3200 mAh baterie
 • Mikro USB nabíjecí kabel
 • Náhradný skleněný náustek
 • Nástroj na stláčení
 • Kefka na čištění
 • Sítka (3)
 • Návod k použití
FocusVape Pro S Premium

Specifikace

Více informací
Velikost: 2,3 × 2,3 × 17,2 cm
Váha: 180 g
Vyhřívání: Kondukční
Čas zahřívání: 35 sekund
Zdroj energie: Baterie (3200 mAh)
Teplota: 80°C až 240°C
Výrobce: FocusVape
Záruka: 1 rok
Země výroby: Čína
Write your own review about FocusVape Pro S Premium
Prohlížíte si:FocusVape Pro S Premium
Hodnocení