PAX Plus

Hodnocení:
PAX Plus 4.5 5

4949 Kč 5999 Kč Ušetřili jste: 1050 Kč

SKU
ignore-this-115
Doprava zdarma
Zobrazit další drtičky
Prohlížet více příslušenství

Vlastnosti

 • Nejnovější verze (2024.05)
 • Diskrétní, odolný a chytrý design
 • Nastavitelná velikost misky (0,25 až 0,5 g)
 • Čtyři zážitkové režimy: Stealth (nenápadnost), Efficiency (efektivita), Flavour (chuť), a Boost (síla)
 • Nová 3D sítka do pícky se snadnějším vybíráním
 • Nahřátí za méně než 30 sekund
 • Až 2 hodiny výdrž baterie
 • Vhodný na bylinky i koncentráty
 • Vylepšený multifunkční nástroj
 • 10letá záruka

Pro koho je PAX Plus určen?

Během posledního desetiletí se společnost PAX Labs stala známou díky efektivním a odolným vaporizérům s kondukčním nahříváním a PAX Plus není v tomto směru žádnou výjimkou. Model PAX Plus má stejný ikonický a minimalistický design jako předchozí modely PAX a na jeho povrchu nenajdete žádná tlačítka, kromě čtyř LED diod ve tvaru okvětních lístků na přední straně a magnetického nabíjecího konektoru na zadní straně.

Pokud patříte k těm, kteří oceňují kombinaci přenosnosti a diskrétnosti, PAX Plus se vám bude líbit i proto, že je vysoký jen necelých 10 cm a snadno jej schováte do dlaně nebo do kapsy.

Chutná pára za méně než 30 sekund

Pára, kterou produkuje kondukční nahřívání modelu PAX Plus je konzistentně silná, chutná a nakolik se zařízení zahřeje za méně než 30 sekund, posezení na které se už tak těšíte můžete začít fakt rychle.

I když kvalita páry možná není až tak dobrá, než na jakou můžete být zvyklí u větších vaporizérů (jako Mighty Plus nebo Tinymight 2), PAX Plus snadno překoná většinu malých vaporizérů.

Nové zážitkové režimy vapování

Na rozdíl od tradičních vaporizérů, ve kterých nastavujete teplotu manuálně, má PAX Plus místo toho čtyři jedinečné režimy: Stealth (nenápadnost), Efficiency (efektivita), Flavour (chuť) a Boost (síla).

Pro změnu režimu stačí stisknout tlačítko, dokud diody (okvětní lístky) nezmění barvu tak, aby odpovídala požadovanému režimu.

Režim Stealth (nenápadnost) (svítí jeden lístek) je určen hlavně pro případy, kdy potřebujete být diskrétní. Když je tento režim aktivní, LED diody jsou ztlumené a ohřev je upraven tak, aby byla minimalizována viditelná pára.

Režim Efficiency (efektivita) (svítí dva lístky) je naopak určen pro pomalá a relaxační posezení. Tento režim je určen k maximální extrakci bylinek pomalým, pozvolným tempem.

Režim Flavour (chuť) (svítí tři lístky) přináší nejsilnější chuť ze všech režimů. Pokud si rádi užíváte jemné chuťové rozdíly mezi jednotlivými odrůdami vašich bylinek, pak byl tento režim stvořen přesně pro vás.

Režim Boost (síla) (svítí čtyři lístky) je určen pro intenzivní a rychlé posezení. Tento režim dosahuje vyšších teplot, které jsou potřebné pro maximální produkci páry. Režim je rovněž, s pomocí koncentrační vložky, nejvíce vhodný pro vapování koncentrátů.

Nastavitelná velikost pícky

S modelem PAX Plus si můžete přizpůsobit velikost pícky, jelikož je vybaven dvěma typy víček na pícku. Standardní víčko je perfektní pokud chcete pícku naplnit úplně (0,5 g) pro delší posezení nebo pro sdílení s kamarády.

Poloviční víčko umožňuje zmenšit obsah pícky na polovinu běžné velikosti, což je perfektní pro mikrodávkování a situace, kdy chcete být se svými bylinkami trošku šetrní. Víčka jsou magnetická, což zaručí, že po celou dobu používání zůstanou bezpečně na místě.

Chytrý pohotovostní režim

Na rozdíl od většiny bylinkových vaporizérů, které před automatickým vypnutím jednoduše načasují vaše posezení na pět minut, PAX Plus vám díky technologii snímání rtů a zabudovanému akcelerometru umožní vychutnávat si vaše posezení tak dlouho, jak jen budete chtít.

Pokud náhodou zapomenete vypnout PAX Plus po skončení používání, nemusíte se obávat. Zůstane-li vaporizér po jistou dobu neaktivní, automaticky přejde do pohotovostního režimu, který je signalizován modrými pulzujícími světly. Po jedné minutě nečinnosti se deaktivují funkce vaporizéru a po dalších dvou minutách nečinnosti se vypne úplně.

Dva různé náustky

Součástí balení PAX Plus jsou dva typy náustků: plochý náustek a vyvýšený náustek. Plochý náustek je zarovnán s vrchem zařízení a má pouze malý otvor, ke kterému můžete přiložit rty při inhalaci.

Vyvýšený náustek je navržen tak, aby zaručil jemnější a chladnější páru. Většina uživatelů se shoduje, že jeho používání je pohodlnější, na druhou stranu ale mírně snižuje produkci páry.

Vhodný na bylinky i koncentráty

Pax Plus je všestranný vape, který vám umožní užívat si jak bylinky, tak koncentráty. Díky přiložené vložce na koncentrát můžete snadno střídat mezi bylinkami a koncentráty, aniž byste museli vyměňovat vaporizéry.

Je však třeba poznamenat, že ačkoli PAX Plus dokáže vaporizovat koncentráty, určitě k tomu existují i vhodnější vaporizéry. Používáte-li koncentráty jen příležitostně, pak by vám schopnosti PAX Plus měly stačit, ale pokud si rádi užíváte koncentráty častěji, doporučujeme vám zvážit použití vaporizéru speciálně určeného na koncentráty.

Výdrž baterie až do 2 hodin

Model PAX Plus je vybaven zabudovanou 3300 mAh baterií, která poskytuje až dvě hodiny čistého používání na nejšetrnějším zážitkovém režimu (Stealth) na jedno plné nabití. Pokud však dáváte přednost intenzivnějším zážitkovým režimům, výdrž bude v závislosti na použitém režimu snížena.

Když je čas nabíjet, stačí připojit kabel a připevnit magnetický nabíjecí dok na zadní stranu zařízení PAX Plus. Nabití baterie ze zcela prázdné do plna trvá dvě až tři hodiny.

Méně údržby

Ve srovnání s předchozími vaporizéry značky PAX je čištění modelu PAX Plus značně usnadněno - méně času stráveného údržbou vám tak umožní strávit více času užíváním jeho dokonalých funkcí. Toto je zejména díky vylepšenému 3D sítku v pícce, které zlepšuje proudění vzduchu a zároveň lze snáze vyjmout pro hloubkové čištění.

K udržování čistoty pícky pomáhá čistící kartáček a propracovaný multifunkční nástroj, který je skvělý jak pro utlačování, tak pro vybírání materiálu z pícky PAX Plus a PAX Mini.

Záruka

Všechny vaporizéry PAX Plus prodávané stránkou MagicVaporizers, autorizovaným distributorem výrobků PAX Labs, jsou plně autentické a vztahuje se na ně 10letá záruka omezená na běžné používání.

Uživatelská příručka

PAX Plus

V balení

 • PAX Plus vaporizér
 • Plochý náustek
 • Vyvýšený náustek
 • 3D sítka do pícky (3)
 • Víčko pícky
 • Poloviční víčko pícky
 • Vložka na koncentráty
 • Multifunkční nástroj
 • Kefka na čištění
 • USB nabíječka
 • Návod k použití
PAX Plus

Specifikace

Více informací
Velikost: 3,1 × 2,2 × 9,8 cm
Váha: 91 g
Vyhřívání: Kondukční
Čas zahřívání: Do 30 sekund
Zdroj energie: Baterie (3300 mAh)
Výrobce: PAX
Záruka: 10 let
Země výroby: Čína

Ostatní vaporizéry od PAX

 1. PAX Mini - Small
  Hodnocení:
  (6)
  PAX Mini

  3399 Kč 3499 Kč

  • Snadné používání
  • Nahřátí za méně než 30 sekund
  • Ultra přenosný
 2. Vaporizér PAX 3
  Hodnocení:
  Vaporizér PAX 3

  4299 Kč 6599 Kč

  • 15 sekundový čas nahřívání
  • Diskrétní s kapesní velikostí
  • 10-letá záruka
Nahrávám...
Napište svou vlastní recenzi o PAX Plus