Vaporizér Angus

Hodnocení:
Vaporizér Angus 5 5

4299 Kč

SKU
ignore-this-111
Doprava zdarma
Zobrazit další drtičky
Prohlížet více příslušenství

Vlastnosti

 • Nejnovější verze (2024.04) s vylepšenou chladící jednotkou
 • Halogenové nahřívání
 • Technologie skleněné kuličky
 • Odolný a estetický s tělem z vlašského ořechu
 • Skleněný náustek a komora na bylinky z nerezové oceli (0,25 g)
 • 90-sekundový čas nahřívání
 • Snadné ovládání teploty s 5 nastaveními (180, 190, 200, 210, 220 °C)
 • Boost režim pro zvýšení teploty o 10 °C
 • Dávkovací kapsle součástí balení pro rychlejší naplnění
 • USB-C nabíjení
 • Při nákupu od MagicVaporizers balení obsahuje dvě Molicel 18650 baterie (2800 mAh)

Pro koho je vaporizér Angus určen?

Angus je inovativní vaporizér, který využívá halogenový systém nahřívání s technologií skleněných kuliček pro poskytnutí zcela nového typu zážitku z vapování. Halogenová žárovka zahřeje vzduch, který následně přechází skleněnými kuličkami do komory, kde promění vaše bylinky na páru před tím, než dosáhne skleněného náustku ve vrchní části zařízení.

Ať už patříte mezi zkušené vapery nebo jste nováčkem, zjistíte, že s vaporizérem Angus se zachází velmi jednoduše a zařízení je připraveno produkovat chutnou páru již za 90 sekund. Kombinace unikátní technologie a kvalitního zpracování a designu činí z tohoto zařízení jednu z top možností pro každého, kdo touží po skutečně prémiovém přenosném vaporizéru.

Inovativní halogenový systém nahřívání

Halogenový systém nahřívání, který Angus využívá, představuje unikátní metodu nahřívání bylinek na teplotu potřebnou pro vaporizaci. Na rozdíl od jiných nahřívacích systémů, které používají cívky nebo keramické prvky, využívá Angus jako zdroj tepla halogenovou žárovku. Tato žárovka po zapnutí vyzařuje teplo a světlo, které jsou následně absorbovány skleněnými kuličkami, které jsou umístěny pod komorou na bylinky.

Při inhalaci nahřátý vzduch nejprve projde skleněnými kuličkami a následně i bylinkami pro vytvoření páry. Kombinace konvekčního tepla z halogenové žárovky a sálavého tepla ze skleněných kuliček produkuje páru, která se vyznačuje svojí konzistentností a skvělou chutí.

Co halogenový systém nahřívání odlišuje od jiných metod je jeho unikátní chuťový profil. Halogenová žárovka dodává páře jemnou příchuť, která není tak silná nebo výrazná jako u jiných vaporizérů, což vám umožňuje lépe si vychutnat plnou a přírodní chuť vašich bylinek.

Jednoduché ovládání teploty

Vaporizér Angus nabízí širokou škálu možností nastavení teploty, které vám umožní získat dokonalý zážitek z vapování. S pěti nastaveními teploty v rozsahu 180 °C až 220 °C si můžete vybrat teplotu, která se pro vaše bylinky hodí nejlépe.

Pro ty, kteří potřebují dosáhnout vyšší teploty (až 230 °C), je zde režim „boost“, který umožňuje zvýšit teplotu o 10 °C jedním dotykem tlačítka. Stačí jednoduše podržet tlačítko stisknuté a zařízení jednou zavibruje, čímž indikuje, že byla teplota navýšena. Režim „boost“ je perfektní pro situace, kdy chcete důkladně extrahovat i poslední zbytky vašich bylinek.

Design a odolnost

Vaporizér Angus se může pochlubit úchvatným tělem z vlašského ořechu, které mu nejen dodává estetický vzhled, ale zaručuje také pohodlné uchopení. Tělo zařízení je vyrobeno pro maximální odolnost a jeho pevná konstrukce zaručuje, že dokáže snášet každodenní používání.

Pro ještě větší vylepšení odolnosti podstoupil Angus důkladné pádové testy a prokázal, že je schopen přežít více pádů z výšky 1,5 metru s tím, že nahradit bylo zapotřebí pouze vyměnitelné součástky, jako například skleněný náustek.

Velikost komory a mikrodávkování

Přestože je vaporizér Angus kompaktní, je vybaven prostornou komorou na bylinky z nerezové oceli o kapacitě 0,25 g, která se snadno udržuje v absolutní čistotě s pomocí pinzety, která je součástí balení.

S plně nabitými bateriemi budete schopni vaporizovat zhruba 2 g vašich oblíbených bylinek během 8 posezení, pokud při každém z nich komoru naplníte. Chcete-li provést opětovné naplnění komory ještě rychleji, můžete využít dávkovací kapsle, které jsou součástí balení (2 kusy) a připravit si materiál dopředu.

Pro ty, kdo preferují mikrodávkování svých bylinek, nabízí Angus dostatek konvekčního tepla bez nutnosti upravovat nastavení teploty. Stačí jednoduše do komory naplnit menší množství bylinek a používat ji jako normálně pro jemnější zážitek s nižší dávkou.

Vylepšený systém chlazení

Vaporizér Angus byl vylepšen o nový systém chlazení, který nyní obsahuje sítko z nerezové oceli a středový díl, vyrobený z nerezové oceli prémiové kvality.

Chladicí jednotka byla také vylepšena využitím materiálu PEEK, který nabízí lepší odolnost a ochranu před roztavením. Tento vylepšený design adresuje problémy s materiálem PPSU nižší kvality, který byl použit v konstrukci předešlé chladící jednotky, čímž činí vapování bezpečnějším.

Rychlý čas nahřívání

S časem počátečního předehřátí zhruba 90 sekund se doporučuje zapnout vaporizér a navolit si požadovanou teplotu před tím, než jej začnete nabíjet, čímž minimalizujete čekání. Při následujících posezeních se zařízení nahřeje rychleji, kvůli zadržovanému teplu.

Napájen bateriemi typu 18650

Vaporizér Angus je napájen dvěma bateriemi typu 18650. V závislosti na stylu používání a nastavení teploty můžete od zařízení očekávat 7 až 10 plných posezení před tím, než musí být baterie znovu nabity. Přesné množství posezení se bude lišit v závislosti na faktorech jako frekvence používání a množství tepla zadrženého mezi jednotlivými posezeními.

Dvě výkonné baterie typu 18650 (2800 mAh) od Molicel vám k produktu přibalíme zdarma, pokud si zakoupíte svůj vaporizér Angus od MagicVaporizers.

Nastavitelný průtok vzduchu

S vaporizérem Angus si mohou uživatelé přizpůsobit průtok vzduchu podle vlastních preferencí. Pro jeho nastavení stačí jednoduše otočit kovovým kroužkem sítka, který naleznete v náustku.

5-minutová posezení

Angus je navržen pro použití jako vape na posezení a je vybaven 5-minutovým časovačem vypnutí. Pokud máte málo času, stále si můžete dopřát skvělé posezení jen s několika pořádnými potáhnutími při maximálním nastavení. Ať už dáváte přednost dlouhým posezením, nebo jedete na doraz, Angus přináší velmi uspokojivé výsledky.

Přenosné pouzdro je součástí balení

S vaporizérem Angus také dostanete elegantní a stylové přenosné pouzdro, se kterým je vzít si váš vaporizér s sebou kamkoli velmi jednoduché. Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů a poskytuje ochranu před jakýmkoli typem potenciálního poškození. Přenosné pouzdro tak nabízí extra pohodlí a zároveň udržuje váš vaporizér v bezpečí.

Podporuje vylepšení

Toužíte po ještě chladnější páře? Vaporizér Angus nabízí možnost si dokoupit adaptér na vodní dýmku, který může vaše vapování posunout na úplně jinou úroveň. Adaptér vám umožní připojit k vaporizéru váš oblíbený vodní nástroj (adaptér je kompatibilní s 18 mm a 14 mm samičími přípojkami), který páru zchladí tím, že ji přežene přes vodu, což ji učiní jemnější a příjemnější pro inhalaci.

Jak používat vaporizér Angus

I bez displeje je používání vaporizéru Angus velmi jednoduché:

 1. Zapněte Angus tak, že třikrát klepnete na tlačítko.
 2. Komoru naplňte bylinkami buď před tím, než zařízení zapnete nebo ji svým výběrem bylinek naplňte nyní.
 3. Počkejte, než se Angus dostatečně zahřeje (zhruba 90 sekund). Haptická zpětná vazba vás zavibrováním upozorní, když zařízení dosáhne nastavené teploty.
 4. Užijte si chutnou páru!
 5. ...nebo změňte teplotu stisknutím tlačítka, kterým lze přepínat mezi pěti nastaveními teploty: 180, 190, 200, 210, a 220 °C.
 6. Po dosažení požadované teploty můžete podržet tlačítko pro její další zvýšení o 10 °C. Angus po dokončení zvýšení teploty znovu zavibruje.
 7. Jakmile jste s vapováním hotovi, buď znovu třikrát klepněte na tlačítko, nebo počkejte, až vyprší časovač relace (5 minut).

Záruka

Všechny vaporizéry Angus prodávané společností MagicVaporizers, autorizovaným distributorem produktů YLL Vape, jsou plně autentické a vztahuje se na ně 1letá záruka omezená na běžné používání.

Uživatelská příručka

Vaporizér Angus

V balení

 • Vaporizér Angus
 • Skleněný náustek
 • Přenosné pouzdro
 • Čistící kartáč
 • USB-C nabíjecí kabel
 • Pinzeta
 • Dávkovací kapsle (2)
 • Silikonové kroužky těsnění (2)
 • Filtrovací sítka (3)
 • Návod na použití

Pouze u MagicVaporizers: Ke každému nákupu vaporizéru Angus vám přibalíme dvě výkonné baterie Molicel typu 18650 (2800 mAh) zdarma!

Vaporizér Angus

Specifikace

Více informací
Velikost: 7,6 × 3,1 × 13,3 cm
Váha: 260 g
Vyhřívání: Halogenové
Čas zahřívání: 5 sekund
Zdroj energie: Baterie (2 × 18650)
Teplota: 180 °C až 230 °C
Výrobce: YLL Vape
Záruka: 1 rok
Země výroby: Čína

Ostatní vaporizéry od YLL Vape

 1. Angus Enhanced
  Hodnocení:
  (1)
  Angus Enhanced

  5499 Kč

  • 100W halogen heating with ruby balls
  • Includes a sidecar bubbler
  • Adjustable airflow control
Nahrávám...
Napište svou vlastní recenzi o Vaporizér Angus