COVID-19: Náš sklad není ovlivněn. Dodací lhůta je 1 až 3 pracovní dny.
Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Vaporizér Fenix 2.0

3 599 Kč

4 999 Kč Ušetřete 1 400 Kč

Fenix 2.0 Vaporizer
Fenix 2.0 Vaporizer Fenix 2.0 Vaporizer - Tool Fenix 2.0 Vaporizer - Chamber Fenix 2.0 Vaporizer - Display Fenix 2.0 Vaporizer - Top Fenix 2.0 Vaporizer - Parts Fenix 2.0 Vaporizer - Included
 •  
  Černé
 •  

3 599 Kč

4 999 Kč Ušetřete 1 400 Kč

3 599 Kč

4 999 Kč Ušetřete 1 400 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Vaporizér Fenix 2.0 dne 17 čer. 2020.

4.2
Číst 29 Recenze | Napište recenzi

Fenix 2.0 od výrobce Weecke kombinuje robustní design s inovativními technologiemi, čímž vytváří silný a přenosný vaporizér, díky kterému během chvilky vytvoříte silný a kvalitní dým. Tento výrobek je zásadním vylepšením oproti prvnímu modelu, a to i přes vysoké jeho vysoké hodnocení. Díky zahřívacím a chladícím technikám a multifunkčním ovládacím možnostem není divu, že je Fenix 2.0 přezdíván přenosnou bestií.


Fenix 2.0 je navržen pro vaporizování suchých rostlin tak, aby všechny funkce byly v souladu s konstrukcí výrobku. Systémy konvekčního zahřívání a chlazení jdou ruku v ruce s použitými materiály, díky kterým jsou vytvářeny plnohodnotné a ničím neovlivněné příchutě. Kromě technologií pro ovládání teploty vám tento vaporizér nabízí unikátní možnost nastavení přesného času vaporizování – a to na vteřiny. Ve zkratce je Fenix 2.0 skvělou volbou pro uživatele, kteří si chtějí užít plnohodnotné vaporizování bez ohledu na místo.


Dostupné v Černé a Gunmetalové (hladká šedá) barvě.

Zajímavé prvky

 • Konvekční zahřívací technologie pro vysoce kvalitní vaporizování
 • Velký OLED displej o velikosti 0.96 palců (2.4 cm) podporující jednoduché ovládání
 • Rychle-nabíjející výkonná baterie (4400 mAh)
 • Zahřátí během 10 až 30 vteřin
 • Plně nastavitelná teplotní funkce (do teploty 220 °C)
 • Automatické vypínání s nastavením prodlení (od 3 do 7 minut)
 • Odolný a přenositelný design
 • Vzduchová komora z nerezové oceli vybavená vzduchovými kanály

 

Doplňky (v ceně)

 • Titanová komora
 • Nástroj na komoru
 • Nástroj na plnění
 • Čistící kartáček
 • Izopropylalkoholové ubrousky
 • USB nabíjecí kabel

 

Inovativní systém zahřívání a chlazení

Nejpůsobivějším faktorem modelu Fenix 2.0 je jeho inovativní zahřívací a ochlazovací systém. Zahřívací systém využívá patentované konvekční metody “Vytápění vzduchem”, která vaporizuje suché rostliny jednotně a efektivně. Tato konvekční technika dokáže vytěžit mnohem více z látky ve vaporizéru než typický vodivý zahřívací systém, který je v přenosných vaporizérech často používán. Díky tomu se vám dostává plnohodnotné příchutě rostliny při každém použití. Na druhou stranu chladící systém Fenix 2.0 využívá vbudovaného systému vzduchových kanálů. Díky tomu je teplota výparů efektivně snižována. Výsledkem chlazení je hustý a jemný dým plný příchutí.

 

Časování a ovládání teploty

Máte jasné preference během vaporizování? Pokud ano, bude se vám líbit propracované ovládání pro čas a teplotu, které tento vaporizér nabízí. Jako mnoho současných výrobků tohoto druhu i Fenix 2.0 dává uživatelům možnost nastavit teplotní možnosti dle vlastích potřeb. Vybrat můžete jakoukoliv teplotu mezi hodnotami 160 °C a 220 °C, to je doprovázeno zahříváním do 30 vteřin. Kromě klasického nastavení teplot má Fenix 2.0 ještě jeden speciální parametr, časování vaporizování. Pro vaše pohodlí a bezpečnost je vaporizér vybaven automatickým vypínáním po ukončení programu. Ačkoliv se jedná o častý prvek moderních vaporizéru, většina výrobků má předem nastavené časové programy, ze kterých můžete vybírat (mnohokrát jsou vybaveny pouze jedním programem). Fenix 2.0 je však prvním vaporizérem na trhu, který vám dává možnost nastavit si vlastní délku programu, a to na vteřiny přesně (v rozmezí mezi 3 až 7 minutami – od 180 do 420 vteřin). Výhodou je také velký postranní displej (0.96 palců / 2.4 cm). Zde můžete jednoduše ovládat prvky nastavení a zároveň kontrolovat stav baterie, teploty a časového nastavení.

 

Robustní a výkonné komponenty

Možnosti přizpůsobení a schopnosti vaporizace modelu Fenix 2.0 jsou možné díky vysoce kvalitní konstrukci a výkonným komponentům. Jedním z hlavních prvků výrobku je vzduchová komora z nerezové oceli, jež je plně izolována od vnitřní elektroniky. Díky tomu jsou výpary chutné a kvalitní při každém použití. Další velkou výhodou Fenixu 2.0 je lithium-iontová baterie s kapacitou 4400 mAh, díky té má tento vaporizér dvakrát větší výkon oproti své konkurenci – vydrží až 75 minut. Ačkoliv se jedná o větší baterii, rychlost jejího nabíjení vás potěší; plné nabití baterie trvá pouze 2.5–3 hodiny. Vše je zaobaleno v robustním stylovém designu vytvořeném z žebrovaného kovu a teplotám odolného termoplastu, tyto komponenty dodávají jak bezpečnost, tak komfort a dlouhou životnost.

 

Záruka

Všechny výrobky vaporizéru Fenix 2.0 prodávané společností MagicVaporizers, autorizovaným distributorem pro Weecke, jsou zcela autentické a jsou dodávány s 2letou zárukou.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce Weecke
Velikost (délka x šířka x výška) 6,0 x 3,0 x 11,0 cm
Hmotnost vaporizéru 232 g
Styl Black and Gunmetal
Zdroj napájení Battery (4400 mAh)
Zahřívací prvek Removable Titanium Heating Chamber (Convection)
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby China
Záruka 2 years

Recenze položky Vaporizér Fenix 2.0

Průměrné hodnocení:

4.2 Založeno na 29 hodnocení
 • 5 Star
   17
 • 4 Star
   6
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   3
 • 1 Star
   1

Nice vape

Cheech
I did not really follow previous versions of the Fenix products but reviews propping up explain that the Fenix 2.0 is the new and improved latest version. I would say that Fenix is learning, given how the 2.0 is a powerful and excellent portable vape. The 2.0 has a meter of some sort that tells you how long you have used your vape, and how much time you still have before it needs recharging. I think this is an excellent feature since we all don’t want our devices to suddenly die. I would recommend this vape for its subtle but very useful features.

One of the best

Durmaz
Impressed with the Fenix 2.0 – from battery life, to design, to vapor quality. This is an efficient, powerful and portable device that is easy to maintain. I’ve had it for a month or so and I still use it regularly. I also do not have problems with cleaning it because the loading chamber is removable. Vapor is also light and pleasant so I do not get coughs when I use it. Battery life is around an hour and a half, maybe more if used in medium to lower temps. It is very light and easy to bring anywhere. Micro-USB charging is also a plus for me. All in all, great device!

Very good!

Bubba the B
It was built using high quality materials so I am not particularly worried about it malfunctioning. There was a time when it did get a bit too hot but maybe because I overused it as well. It has an automatic shutdown anyway to protect the device. Temp levels are accurate and works well, plus there is a screen display that gives me the information I need. In terms of vapor quality, the Fenix 2.0 proves to be a contender. It gives me cool and light hits, and the flavor is always there. I did have a vape once where I could taste like a metallic flavor, which was a huge turn off. Didn’t have that experience with the Fenix so thumbs up for this quality product.

There are betters for the same price

Shae
As with all vapes, it has promises that does not really happen in reality. I should have expected that battery capacity would decline after a few uses, so the 75 minute or so battery capacity of this vape is significantly reduced after a while. I have had the device for about a month and it doesn’t last me an hour. Anyway, it would have been great if replaceable batteries were allowed to restore it to its former glory. The Fenix 2.0 has its gaps but these are not unforgivable. It is a good product but can be a bit lacking if compared to others in the same price range.

Give the Fenix 2.0 a chance and you will not be disappointed.

Ehrmantraut
What does the fenix 2.0 offer that most vapes do not have? Well, it is greater control of the vape and a powerful battery. The adjustable timer works really well and temps are accurate. Plus, battery life is impressive and charging time is not that long. I think it really is a vape that can match many others in the same price range. Also props to Fenix for using feedback to really improve on their product. Wasn’t much happy with the Fenix but the 2.0 really revived the Fenix line and put its reputation back on track.

Go get it

Vapegod
Well, if you are looking to experience cloud 9, go for the Fenix 2. It produces perfect and ample clouds regardless of temperature level. I usually have it on high temp but using the middle to low temps also result to a steam of clouds and flavorful vapor. This herbal vaporizer is among those that I regularly use, particularly because it is easier to clean. I dread the cleaning part so I appreciate Fenix for trying to make it easier for its users by using a removable chamber. One session with this vape and you know it is made of high quality materials.

Does the job well!

Trezeguet
First of all, had to say I had no problem with the delivery and the overall customer service. The product arrived on time and in proper condition. First look and feel, the Fenix 2.0 is comfortable and light enough to bring to places. After playing with it for a while, I did get a sense of its materials being high quality, so this is definitely a plus. For its price, I think it is a good vape. It has a useful timer and is easy to use and easy to clean. No regrets with it so far, so I think I am off to a good start with the 2.0.

PSGGGGoaal

Åstrich
Good, sweet vape. After much consideration, decided to go with the Fenix 2.0. I am fairly happy with it. It is easy to use, looks good and is light enough for when I am on the go. The USB charger also helps but I do notice that charging time is a bit slower this time around, and I have had this product for more than a month. Nonetheless, still a good vaporizer. One of its strongest qualities is the pure and smooth vapor, plus the dense clouds that I can produce with it. It is a worthwhile investment that adds to an enjoyable vaping experience.

Overall, a good quality vape that works really well and looks nice.

420 Olaf
I am still raving about the replaceable herbal chamber. Honestly, this is good because it is easier to clean and easier to load the material. Ads say that the 2.0 is also good for wax and oils, but I mostly just use it for herbs and it works just fine. The device gets a bit hot when used for long periods, but not too bothersome. I can live with it. I have always had good sessions with the Fenix 2.0. Its powerful battery capacity also ensures that I don’t suddenly run out of power.

Room for improvement

Thunderbong
I immediately have bias for vaporizers which look out for the health of their prospective customers. So naturally, I bought the Fenix 2.0. It is a cool device that gives off cool, light and quality vapor. It also has a good battery life that lasts to roughly an hour and a half. Pity that it didn’t have replaceable battery because a 3 hour charging time is still too much for impatient people like me. This is not much of an issue, however. It is perfect on the go because it is light and easy to bring. I use it regularly and the device doesn’t get too hot. I give the Fenix 2 a 4 out of 5 stars.

Položky 110 z celkem 29

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Vaporizér Fenix 2.0

Jak hodnotíte tento produkt? *