Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Vaporizér Fenix 2.0

4 999 Kč
Fenix 2.0 Vaporizer
Fenix 2.0 Vaporizer Fenix 2.0 Vaporizer - Tool Fenix 2.0 Vaporizer - Chamber Fenix 2.0 Vaporizer - Display Fenix 2.0 Vaporizer - Gunmetal Fenix 2.0 Vaporizer - Top Fenix 2.0 Vaporizer - Parts Fenix 2.0 Vaporizer - Included
 •  
4 999 Kč
4 999 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Vaporizér Fenix 2.0 dne 15 Nov. 2018.

4.4
Číst 12 Recenze | Napište recenzi

Fenix 2.0 od výrobce Weecke kombinuje robustní design s inovativními technologiemi, čímž vytváří silný a přenosný vaporizér, díky kterému během chvilky vytvoříte silný a kvalitní dým. Tento výrobek je zásadním vylepšením oproti prvnímu modelu, a to i přes vysoké jeho vysoké hodnocení. Díky zahřívacím a chladícím technikám a multifunkčním ovládacím možnostem není divu, že je Fenix 2.0 přezdíván přenosnou bestií.


Fenix 2.0 je navržen pro vaporizování suchých rostlin tak, aby všechny funkce byly v souladu s konstrukcí výrobku. Systémy konvekčního zahřívání a chlazení jdou ruku v ruce s použitými materiály, díky kterým jsou vytvářeny plnohodnotné a ničím neovlivněné příchutě. Kromě technologií pro ovládání teploty vám tento vaporizér nabízí unikátní možnost nastavení přesného času vaporizování – a to na vteřiny. Ve zkratce je Fenix 2.0 skvělou volbou pro uživatele, kteří si chtějí užít plnohodnotné vaporizování bez ohledu na místo.


Dostupné v Černé a Gunmetalové (hladká šedá) barvě.

Zajímavé prvky

 • Konvekční zahřívací technologie pro vysoce kvalitní vaporizování
 • Velký OLED displej o velikosti 0.96 palců (2.4 cm) podporující jednoduché ovládání
 • Rychle-nabíjející výkonná baterie (4400 mAh)
 • Zahřátí během 10 až 30 vteřin
 • Plně nastavitelná teplotní funkce (do teploty 220 °C)
 • Automatické vypínání s nastavením prodlení (od 3 do 7 minut)
 • Odolný a přenositelný design
 • Vzduchová komora z nerezové oceli vybavená vzduchovými kanály

 

Doplňky (v ceně)

 • Titanová komora
 • Nástroj na komoru
 • Nástroj na plnění
 • Čistící kartáček
 • Izopropylalkoholové ubrousky
 • USB nabíjecí kabel

 

Inovativní systém zahřívání a chlazení

Nejpůsobivějším faktorem modelu Fenix 2.0 je jeho inovativní zahřívací a ochlazovací systém. Zahřívací systém využívá patentované konvekční metody “Vytápění vzduchem”, která vaporizuje suché rostliny jednotně a efektivně. Tato konvekční technika dokáže vytěžit mnohem více z látky ve vaporizéru než typický vodivý zahřívací systém, který je v přenosných vaporizérech často používán. Díky tomu se vám dostává plnohodnotné příchutě rostliny při každém použití. Na druhou stranu chladící systém Fenix 2.0 využívá vbudovaného systému vzduchových kanálů. Díky tomu je teplota výparů efektivně snižována. Výsledkem chlazení je hustý a jemný dým plný příchutí.

 

Časování a ovládání teploty

Máte jasné preference během vaporizování? Pokud ano, bude se vám líbit propracované ovládání pro čas a teplotu, které tento vaporizér nabízí. Jako mnoho současných výrobků tohoto druhu i Fenix 2.0 dává uživatelům možnost nastavit teplotní možnosti dle vlastích potřeb. Vybrat můžete jakoukoliv teplotu mezi hodnotami 160 °C a 220 °C, to je doprovázeno zahříváním do 30 vteřin. Kromě klasického nastavení teplot má Fenix 2.0 ještě jeden speciální parametr, časování vaporizování. Pro vaše pohodlí a bezpečnost je vaporizér vybaven automatickým vypínáním po ukončení programu. Ačkoliv se jedná o častý prvek moderních vaporizéru, většina výrobků má předem nastavené časové programy, ze kterých můžete vybírat (mnohokrát jsou vybaveny pouze jedním programem). Fenix 2.0 je však prvním vaporizérem na trhu, který vám dává možnost nastavit si vlastní délku programu, a to na vteřiny přesně (v rozmezí mezi 3 až 7 minutami – od 180 do 420 vteřin). Výhodou je také velký postranní displej (0.96 palců / 2.4 cm). Zde můžete jednoduše ovládat prvky nastavení a zároveň kontrolovat stav baterie, teploty a časového nastavení.

 

Robustní a výkonné komponenty

Možnosti přizpůsobení a schopnosti vaporizace modelu Fenix 2.0 jsou možné díky vysoce kvalitní konstrukci a výkonným komponentům. Jedním z hlavních prvků výrobku je vzduchová komora z nerezové oceli, jež je plně izolována od vnitřní elektroniky. Díky tomu jsou výpary chutné a kvalitní při každém použití. Další velkou výhodou Fenixu 2.0 je lithium-iontová baterie s kapacitou 4400 mAh, díky té má tento vaporizér dvakrát větší výkon oproti své konkurenci – vydrží až 75 minut. Ačkoliv se jedná o větší baterii, rychlost jejího nabíjení vás potěší; plné nabití baterie trvá pouze 2.5–3 hodiny. Vše je zaobaleno v robustním stylovém designu vytvořeném z žebrovaného kovu a teplotám odolného termoplastu, tyto komponenty dodávají jak bezpečnost, tak komfort a dlouhou životnost.

 

Záruka

Všechny výrobky vaporizéru Fenix 2.0 prodávané společností MagicVaporizers, autorizovaným distributorem pro Weecke, jsou zcela autentické a jsou dodávány s 2letou zárukou.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce Weecke
Velikost (délka x šířka x výška) 6,0 x 3,0 x 11,0 cm
Hmotnost vaporizéru 232 g
Styl Black and Gunmetal
Zdroj napájení Battery (4400 mAh)
Zahřívací prvek Removable Titanium Heating Chamber (Convection)
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby China
Záruka 2 years

Recenze položky Vaporizér Fenix 2.0

Průměrné hodnocení:

4.4 Založeno na 12 hodnocení
 • 5 Star
   8
 • 4 Star
   2
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

Thumbs up for this powerful vape!

Backerwing
I am very impressed with this vape’s very fast heat up time, ranging only from 10 to 30 seconds. This is good for impatient people. This is the first vape I bought from the Fenix line and I must say I am pretty much happy with it. Temperature range is also good and a very useful screen displays all the useful information. I am one of those users where battery life and time should be explicitly shown on the screen of my phone, same as with the vapes I used. I am also satisfied with battery life and the vapor quality is clean and pure.

Powerful and long lasting

Darkwing Cuck
Great vapor quality and produces lots of clouds! This is what I look for in a portable vape so I am very satisfied with the Fenix 2.0. It is also affordable and offers more than other vapes in the same price range. One good thing about this vape is it cuts down on the waiting time. Heating time is between 10 to 30 seconds, which I think is already impressive. It also has a battery to be proud of, packing a large 4400 mAh battery that can be recharged in just 2 hours or so. I am recommending this quality vaporizer. Really an improvement!

Solid

Jehovas Vape
Needed a few usage to get used to this device but otherwise, I have had no problems with it. This is also on the expensive side so I expected a good, durable vaporizer. The makers did not disappoint. I get a flavorful and smooth vape flavor because the device does not combust the herbs, so I get little to none of the “burnt” smell. I think the use of stainless steel adds to the quality of the vapor because I fully taste the vapor without a whiff of the metallic taste you sometimes get from other vaporizers. I just wished it allowed for replaceable batteries though but still a solid vape.

So yeah, OK!

eekam bokam
Bought this for its reputed excellent vapor quality, but sticking with it because the Fenix 2.0 knows how to take care of its users. It is fairly easy to use and easy to clean. The replaceable titanium chamber is a gift from the heavens. I don’t know about you but I dread cleaning my vapes, which is why I have come to appreciate this vape even more. The adjustable timer is also a good touch that adds to the value of the vape. I am also quite impressed with its solid and compact design. I am giving this product an 4/5.

Very impressed

Wilma
I think this herbal vaporizer sets itself apart not only by its durable and long battery life, but also by incorporating this ingenious feature of an adjustable timer. Yes, you can time your sessions with the Fenix 2.0! It is also a flexible tool since you can extend or cut down the time depending on your preference. I also didn’t have to charge this vape too much because of the impressive battery. Oh and I also loved the removable chamber which makes it easier to clean the vape. Really, it is the small things that count and makes you fall in love with the device.

Pure power

Fredrik M
The Fenix 2.0 is a powerhouse! I am impressed! Vapor quality is pure and flavorful. I can purely taste my herbs. I like this versatile vape because it is also good for wax and oil. I haven’t tried using it with wax and oil yet, but I plan to experiment with it a little. Cleaning the vape is not that difficult so would have no problem experimenting with the materials to use. The cool vapor and stream of clouds really amps up my vaping experience, plus this is better when I don’t have to worry much about it running out of battery. This is among my ideal vaporizers! Such a quality and powerful portable vape!

NOT GOOD ENOUGH

Jens
The Fenix 2.0 fails to stand out amid its many competitors. Though I will say it is on the cheaper side, this does not really score high on versatility. This is more suited for solo sessions, though it is advertised to also handle group use. Unfortunately, the battery just couldn’t handle it. If you plan to use it occasionally, then maybe you can stick with the fenix. I actually hadn’t brought it out of its box too much. Maybe it all comes down to preference, but the 2.0 is unremarkable and could use a little more innovation and creativity to really be a strong competitor.

Easy buy

Q
I am very much satisfied with the Fenix 2.0. First time buying a fenix product and was convinced after a friend recommended it to me. I really like simple vapes without much complication so this device is perfect for me. I am impressed with the materials used and just how easy it is to get to know this device. I think it has a solid design and was made to make it easier for its users. No complaints with the vape quality as well, since I always get smooth and clean hits from the fenix 2.0. Battery is also good. Definitely one of those vapes you should consider if you value portability, battery life and ease of use.

Strong recommend

7th Heaven
The Fenix 2.0 comes with a unique feature – giving users the option to time their sessions. I do not know about you, but for me, this subtle feature is very much helpful, especially if you sneak in a vaping session in between breaks. I also love the display screen that shows all necessary info. This vape is also very fast! And it lasts long! By fast, I mean it heats up in just around 10 seconds, so you do not have to wait long. Most importantly, vape quality is excellent, flavorful and cool. I have no problems with this vape so far and would 100% recommend it!

Incredible design

Karat Kvadrat
This looks edgy and super chic! Loved it! What really got me to finally say yes to the Fenix 2.0 was not its outward appearance, but its strong and reliable performance. Its battery capacity really is a strong feature that can easily convince users like me. This makes it a really good portable vaporizer. My time is not wasted on charging the batt, and I don’t really get hung up because the device died on me. I have no problems with the Fenix 2.0 so far. I am recommending it to those looking for a portable vape with a powerful battery. The affordability is also a huge plus!

Položky 110 z celkem 12

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Vaporizér Fenix 2.0

Jak hodnotíte tento produkt? *