Vaporizér Fenix 2.0

Hodnocení:
4.35

3499 kč 4999 kč Ušetřili jste: 1500 kč

SKU
ignore-this-58
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
170 kč 230 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

Fenix 2.0 - Titanová konvekční komora na byliny
Fenix 2.0 - Titanová konvekční komora na byliny
170 kč 230 kč

Tato titanová konvekční komora na byliny pro Fenix 2.0 vám umožňuje vaporizovat vaše byliny bez toho, aby se vaporizér znečistil.

Používá se s: Vaporizér Fenix 2.0.

Fenix 2.0 - Titanová kondukční komora na koncentráty
Fenix 2.0 - Titanová kondukční komora na koncentráty
170 kč 230 kč

Tato titanová kondukční komora na koncentráty pro Fenix 2.0 vám umožňuje vaporizovat koncentráty (vosky a oleje) bez toho, aby se vaporizér znečistil.

Používá se s: Vaporizér Fenix 2.0.

Fenix 2.0 - Kompletní sada náustku
Fenix 2.0 - Náustek
360 kč 480 kč

Pokud je váš Fenix 2.0 náustek zlomený nebo prostě opotřebovaný, tento náhradní náustek je tím, co potřebujete.

Používá se s: Vaporizér Fenix 2.0.

On Balance Champion je kapesní váha, která dokáže odvážit až do 500 g s přesností na 0,1 g
Kapesní váha - 1000 x 0,1 g
480 kč 640 kč

Originální kapesní váha On Balance si zachovává svou spolehlivost i po všech těch letech. Je perfektní pro vážení vašich bylin nebo koncentrátů! Váha On Balance Champion odváží až 1000 gramů s přesností na 0,1 gramu. Sedí do většiny kapes a můžete si ji sebou vzít kamkoliv! 

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Přesnost: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutí: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (součást balení)
Rozměry: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramů

Funkce

 • Nejnovější verze! (2021.08)
 • Nejmodernější technologie
 • Skvělá chuť páry
 • Úplné ovládání teploty
 • Přenosný a diskrétní
 • Rychlé nahřívání
 • OLED obrazovka
 • Působivá výdrž baterie

Pro koho je vaporizér Fenix 2.0 určen?

Vaporizér Fenix 2.0 nabízí nejmodernější technologii a inteligentní design a je skvělou volbou pro ty, kteří hledají přenosný vaporizér s vynikajícím výkonem pro úplné ovládání svého vapování. Tento vaporizér je uznávaný pro jeho inovativní systémy nahřívání, které jsou specificky navrženy pro vaporizaci bylin a je prvním vaporizérem na trhu, který vám umožní přesně nastavit čas vapování. Pokud hledáte vaporizér, který vám poskytne úplnou kontrolu nad tím, jak vaporizovat své byliny a produkuje hustou, aromatickou a jemnou páru při každém potáhnutí, měli byste Fenix 2.0 zvážit.

Nejmodernější technologie 

Uvnitř vaporizéru Fenix 2 najdete velmi působivé nahřívací a chladicí systémy, které zaručují chuť prémiové kvality v každém potáhnutí. Využívá konvekční systém nahřívání pro úspěšné nahřívání vašich bylin, aniž byste riskovali jejich spálení, co znamená, že budete moci extrahovat větší množství aktivních látek z vašich bylin, než je tomu u mnoha jiných přenosných vaporizérů na trhu. Produkovaná pára má plnou, čistou chuť a oblaky jsou husté a snadno se vdechují díky systému rychlého chlazení.

Plné ovládání teploty

Na rozdíl od mnoha jiných přenosných vaporizérů, které nabízejí pouze přednastavené teploty a můžete z nich kvůli tomu mít jemně omezující pocit (hlavně co se týče zkušených uživatelů), Fenix 2.0 vám umožňuje nastavení teploty přesně podle svých představ. Dává vám možnost vybrat si přesnou teplotu v rozsahu od 160°C do 220°C a máte tak plnou kontrolu nad vaporizací vašich bylin. Nezávisle od teploty, kterou si zvolíte, je Fenix 2.0 schopen se plně nahřát za pouhých 30 sekund, co znamená, že nikdy nebudete muset čekat příliš dlouho, než budete moci začít vapovat.

Výjimečně dlouhá posezení

Fenix 2.0 je označován za první vaporizér na světě, který nabízí načasování posezení. Díky nastavení času posezení si můžete přesně přednastavit, kolik chcete, aby vaše posezení trvalo ještě předtím, než začnete. Po vypršení zvoleného času se zařízení automaticky vypne, co vám zaručí, že budete vaporizovat pouze v přednastaveném časovém rozsahu. S úplnou kontrolou nad časem vašeho posezení snižujete riziko jeho překročení a zbytečného vybíjení baterie.

Působivá výdrž baterie 

Fenix 2.0 je vybaven 4400 mAh baterií s obrovskou kapacitou. Baterii je možné navzdory její velikosti plně nabít za pouhých 2,5 až 3 hodiny a na jedno nabití vydrží působivých 75 minut. Fenix 2.0 nabízí až dvojnásobnou výdrž baterie ve srovnání s mnoha jinými přenosnými vaporizéry na trhu, a tak si můžete být jisti, že vás baterie svou výdrží nezklame. Praktická OLED obrazovka neustále zobrazuje stav baterie, budete tedy přesně upozorněni, pokud bude potřebovat nabít.

Záruka

Všechny vaporizéry Fenix 2.0 prodávané MagicVaporizers, autorizovaným distributorem Weecke, jsou plně autentické a vztahuje se na ně 2-letá záruka.

Uživatelská příručka

Vaporizér Fenix 2.0

V balení

 • Vaporizér Fenix 2.0
 • Titanová komora
 • Nástroj do komory
 • Nástroj na stláčení
 • Kefa na čištění
 • Utěrky s alkoholem
 • USB kabel
 • Návod k použití
Vaporizér Fenix 2.0

Specifikace

Více informací
Velikost: 6,0 × 3,0 × 11,0 cm
Váha: 232 g
Vyhřívání: Konvekční
Čas zahřívání: 10 až 30 sekund
Zdroj energie: Baterie (4400 mAh)
Teplota: 160°C až 220°C
Výrobce: Fenix
Záruka: 2 roky
Země výroby: Čína
Write your own review about Vaporizér Fenix 2.0
Prohlížíte si:Vaporizér Fenix 2.0
Hodnocení