Funkce
- Nejnovější verze (2026.03)
- Pára na vyžádání
- Plně konvekční ohřev
- Zahřátí za 15 sekund
- Rozsah teplot 100°C až 220°C
- Izolovaná dráha páry
- Magnetický náustek se škrabkou
- Vyměnitelná baterie 2600 mAh
- Nabíjení přes USB-C
- Kelímek na koncentráty v balení
Pro koho je XMax V3 Pro určen?
XMax vytvořil model V3 Pro pro ty, kdo hledají cenově dostupný a lehký vaporizér s vynikající přenosností a diskrétním designem. Díky štíhlému provedení exceluje v mobilitě, což oceníte při častém pohybu venku nebo pokud prostě chcete něco, co se pohodlně vejde do ruky či kapsy.
XMax V3 Pro je také univerzální – zvládne vaporizovat bylinky i koncentráty. Plně konvekční ohřev v kombinaci s rychlou dobou zahřívání a intuitivním ovládáním z něj dělají skvělou volbu pro většinu uživatelů.
Pára na vyžádání s konvekcí
Novinkou této verze XMax Pro je režim on-demand. V tomto režimu se bylinky či koncentráty zahřívají vždy jen po dobu 30 sekund. Díky tomu nedochází k plýtvání, protože pícku (kapacita 0,15 g) zahříváte pouze při skutečném používání vaporizéru. Pokud ale dáváte přednost nepřetržitému zahřívání, můžete samozřejmě využít klasický session režim (4 nebo 6 minut).
XMax V3 Pro funguje na principu konvekce, což znamená, že se bylinky nebo koncentráty zahřívají prouděním horkého vzduchu. Výsledkem je lepší chuť, rovnoměrnější vaporizace materiálu a vydatnější pára ve srovnání s kondukčními vaporizéry, kde dochází k přímému kontaktu s vaporizovaným materiálem. Vzniklá pára pak putuje izolovanou dráhou (bez kontaktu s elektronikou či kovem) až k náustku.
Rychlé zahřátí
S XMax V3 Pro si můžete nastavit přesně takovou teplotu, jakou potřebujete – od 100 do 220 °C s přesností na 1 °C. Pokud máte rádi jemnou, chuťově bohatou páru, zůstaňte pod hranicí 200 °C. Chcete-li ze svých bylinek dostat maximum účinných látek, i když to bude na úkor chuti, zvolte vyšší teploty. A dlouho čekat nemusíte – zahřátí trvá pouhých 15 sekund!
Do kapsy a diskrétní
Díky kompaktním rozměrům se XMax V3 Pro skvěle vejde do kapsy a jeho nízká hmotnost z něj dělá ideálního společníka na cesty. Nenápadný design ocení ti, kteří hledají vaporizér, který v případě potřeby rychle schovají v dlani nebo tašce.
Nejen na bylinky
XMax V3 Pro obsahuje kelímek na vosk pro vapování koncentrátů jako jsou vosky a oleje. Stačí přidat koncentrát do kelímku, vložit ho do vaporizéru - a můžete začít. Nezapomeňte, že koncentráty vyžadují vyšší teploty než bylinky pro optimální vaporizaci.
Inovativní náustek
Magnetický náustek je vybaven škrabkou, která usnadňuje čištění a promíchávání bylinek. Tento žáruvzdorný plastový náustek lze rozebrat a důkladně vyčistit, což zabraňuje usazování zbytků.
Skvělá baterie
XMax V3 Pro je vybaven kvalitní nabíjecí vyměnitelnou baterií 18650, která vám umožní vapovat déle bez nutnosti nabíjení. Jedno nabití vystačí přibližně na 50 minut používání. Pokud plánujete delší sezení nebo prostě nechcete tak často myslet na nabíjení, doporučujeme pořídit si náhradní baterii. Vybitou pak jednoduše vyměníte za nabitou a můžete pokračovat.
Nabíjení přes USB-C
Další novinkou modelu V3 Pro je port USB-C pro mimořádně rychlé nabíjení. Baterie se z úplně vybitého stavu dobije naplno přibližně za dvě hodiny.
Kvalitní zpracování
XMax V3 Pro má hliníkové tělo, které příjemně padne do ruky a nepřehřívá se. Komora z nerezové oceli zajišťuje lepší chuť a přesná regulace teploty vám umožní experimentovat s různými teplotními nastaveními.
Na OLED displeji najdete všechny důležité informace – zvolenou teplotu a režim, aktuální teplotu i stav baterie. Samotné zařízení měří pouhých 2,7 × 2,4 × 15,0 cm, takže se bez problémů vejde do kapsy nebo tašky!
Snadné čištění
Po použití XMax V3 Pro jemně vyčistěte komoru a sítka kartáčkem od zbytků. Na odstranění případných usazenin použijte vatovou tyčinku navlhčenou alkoholem.
Pro důkladnější vyčištění po delším používání můžete vyjmout keramickou a nerezovou dráhu páry a vyčistit nahromaděné usazeniny uvnitř.
Jaký je rozdíl mezi XMax V2 Pro a V3 Pro?
XMax V3 Pro je kompaktnější než původní V2 a má také menší komoru, která však stále pojme dostatek materiálu na jedno sezení (0,15 g), takže nemusíte hned přemýšlet o doplňování. Další výhodou je konvekční ohřev, který zkracuje dobu zahřívání o 80 % a díky kterému vaporizér V3 Pro z vašich bylinek vytěží maximum.
Doporučené příslušenství
MagicVaporizers nabízí speciální 25% slevu na veškeré příslušenství při koupi s jakýmkoliv vaporizérem. Na základě zpětné vazby zákazníků vám toto příslušenství pomůže vytěžit z vašeho vaporizéru maximum.
Vapcell B30 - 18650 baterie 3000 mAh: Náhradní baterie pro neomezené vapování bez čekání na nabití
Sada dávkovacích kapslí (5 ks): Vyměňte kapsle během vteřin a udržte komoru déle čistou. Součástí balení je úložná tubka
Skleněný náustek: Přejděte na sklo pro jemnější páru a čistší chuť
Xtar X2 - nabíječka baterií: Specializovaná nabíječka pro bezpečné a efektivní nabíjení baterií
Skleněný bubbler: Vodní filtrace pro chladnější a příjemnější páru
Magnetický USB-C adaptér: Ochraňte nabíjecí port před opotřebením a usnadněte si nabíjení jednou rukou
Záruka
MagicVaporizers je autorizovaným distributorem značky XMax, takže všechny vaporizéry XMax V3 Pro, které prodáváme, jsou zaručeně originální. K vašemu nákupu získáváte roční záruku na přístroj a půlroční záruku na baterii.
Uživatelská příručka
V balení
- Vaporizér XMax V3 Pro
- Nádobka na vosk
- USB-C kabel
- Čisticí kartáček
- Alkoholové čisticí polštářky (4 ks)
- Vatové tyčinky (3 ks)
- Návod k použití
Specifikace
| Velikost: | 2.7 × 2.4 × 15.0 cm |
|---|---|
| Váha: | 107 g |
| Vyhřívání: | Konvekce |
| Čas zahřívání: | 15 sekund |
| Zdroj energie: | Baterie (2600 mAh) |
| Teplota: | 100 °C až 220 °C |
| Výrobce: | XMax / XVape |
| Záruka: | 1 rok |
| Země výroby: | Čína |
Ostatní vaporizéry od XMax / XVape
-
XLux Roffu od XVape2999 Kč 3999 Kč
- Pravé konvekční nahřívání
- Nahřátí za 20 sekund
- Režim relace a na vyžádání
-
XMax Starry V42479 Kč 2999 Kč
- Rychlé nahřátí (30 sekund)
- Nastavitelný průtok vzduchu
- Přesná regulace teploty (100 °C až 240 °C)
-
XMax V4 Pro3199 Kč
- Zahřeje se přibližně za 11 sekund
- Skleněný náustek / adaptér pro vodní dýmku
- Nastavitelný průtok vzduchu (3 úrovně průtoku vzduchu)
-
XVape Fog Pro2399 Kč 3299 Kč
- Nahřátí na 180 °C za pouhých 15 sekund
- Plně konvekční nahřívání
- Vyměnitelná 3200 mAh baterie
Zobrazujeme pouze autentické recenze od ověřených zákazníků. Pozvánky k napsání recenze jsou zasílány e-mailem po nákupu. Kompletní podrobnosti najdete v našich zásadách pro recenze.
