COVID-19: Náš sklad není ovlivněn. Dodací lhůta je 1 až 3 pracovní dny.
Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Arizer Solo 2

4 599 Kč

6 349 Kč Ušetřete 1 750 Kč

Arizer Solo 2
Arizer Solo 2 - Colours Arizer Solo 2 - Included Arizer Solo 2 - Display Arizer Solo 2 - Mouthpiece Arizer Solo 2 - Chamber Arizer Solo 2 - Case Arizer Solo 2 - Package Arizer Solo 2 Vaporizer
 •  
 •  
 •  
 •  

4 599 Kč

6 349 Kč Ušetřete 1 750 Kč

4 599 Kč

6 349 Kč Ušetřete 1 750 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Arizer Solo 2 dne 05 srp. 2020.

4.7
Číst 53 Recenze | Napište recenzi

Pokud se bavíme o stylu, výkonu a ceně, tak si můžete v dnešní době na trhu vybrat z mnoha přenosných vaporizérů. Nejnovějším bonusem od Arizer, známého kanadského výrobce vaporizérů, je Arizer Solo 2 určen pro nadšence vaporizace. Tento nový vaporizér je novější verzí Arizer Solo Vaporizer, který se těší neustálé oblibě. Nový Solo 2 je prostě nejlepším odpařovacím výrobkem z linie Arizer.


 


Několik drobných vylepšení může znamenat velký rozdíl. Vylepšení na Arizer Solo 2 jsou takové nenápadné, že mnohým se zdají zcela nedůležité, ale není to tak. Co vám může Solo 2 nabídnout? Nová jednotka má nejslavnější Arizer skleněnou cestu na páru a zároveň LED displej a precizní ovládání teploty. Solo 2 má k dispozici tlačítko "Menu", které vám umožní prohlédnout si různá nastavení, vybrat si je a jednotku nastavit přesně podle svých potřeb, což zjednodušuje jeho používání a zvyšuje váš požitek. Pomocí tlačítka Menu jednoduše vyhledávejte v různých teplotách a vyberte si tu, která vám nejvíce vyhovuje. Výhody tohoto vylepšení u Solo 2 jsou takové prospěšné, že ostatní výrobci ho také brzy začnou u svých vaporizérů používat. Solo 2 se také pyšní až puntičkářským ovládáním teploty. Tato funkce u vaporizérů chyběla a momentálně je u Solo 2 jedinečná. Použitím LED displeje si můžete jednoduše nastavit teplotu od 50 - 220 stupňů Celsia.


Vaporizér je k dispozici v uhlíkové černé a mystické modré.

Nejdůležitější funkce

 • Síla/vysoká výkonnost
 • Spolehlivé celodenní vdechování / Do 20 použití na jedno nabití
 • Zahřeje se třikrát rychleji než Solo 1
 • Dlouhodobé vdechování
 • Vylepšenej tok vzduchu
 • Nejsilnější / vytváří husté oblaky
 • Kvalitní díly z materiálů, které sa používají ve zdravotnictví
 • Celoskleněná (borosilikátová) cesta pro páru na vytváření čisté, chutné páry
 • Vyžaduje minimum údržby / jednoduše se čistí

 

Arizer Solo 2, nový a vylepšený vaporizér do ruky od Arizer, se stane jedním z vašich oblíbených vaporizérů. Jednotka se rychle zahřívá a nabízí vynikající kvalitu páry. K dispozici má digitální displej na výběr přesné teploty dle vašeho přání. Užijte si menší velikost Solo 2, která vám umožní vzít si ho s sebou kamkoli jdete a diskrétně si užít vdechování.

 

Arizer Solo 2 má vynikající design, je kompaktní, lehoučký, pohodlný pro držení a trvanlivý. Vaporizée má všechny funkce, které se vám mohou hodit při rychlém a jednochém použití za chůze.

 

Příslušenství (je součástí balení)

 • 2x skleněné stopky (90 mm a 110 mm)
 • 2x silikonový uzávěr stopky
 • 4x sítko z nerezavějící oceli
 • Skleněná nádoba na aroma
 • Pouzdro na přenášení
 • Míchací nástroj z nerezavějící oceli
 • Nabíječka

 

Uživatelské rozhraní

Pravděpodobně největším pokrokem vůči původnímu vaporizéru Arizer Solo je 7 teplotních světýlek na jasném LED displeji. Tlačítka na ovládání se nacházejí pod LED displejem a tlačítko Menu, které se nachází ve středu je označené "M". Tlačítko Menu usnadňuje a zjednodušuje ovládání. Zároveň vám nabízí velké množství možností nastavení. Zapněte vaporizér jednoduchým stisknutím a držením tlačítka Menu spolu s tlačítkem nahoru. Na vrchu pod tlačítkem menu naleznete tlačítka se šipkou nahoru a dolů, které slouží na zvyšování a snižování teploty nebo změnu nastavení přes Menu.

 

Použijte tlačítko Menu a nastavte si vaporizér přesně podle svého přání.

 

Funkce tlačítka Menu

Tlačítko Menu vám umožní vyhledávat v různých nastaveních a vybrat podle potřeby:

 • Objem: nízký / střední / silný / vypnout
 • Časovač: 5 až 15 minut (hodnota 10 je přednastavena)
 • Časovač spuštění: 4, 6 a 8 sekund
 • Měření teploty: Celsia a Fahrenheit
 • Jas obrazovky: nízký / střední / vysoký 

 

Přesná regulace teploty

Funkce přesné regulace teploty u Arizer Solo 2 vám dává svobodu volby. Nabízí vám dalších 10 stupňů k tomu, co nabízeli původní Solo a Arizer Air. Své Solo 2 si můžete nastavit na hodnotu mezi 50 - 220 stupňů Celsia. Stačí použít tlačítko Menu a LED displej. Solo 2 se zahřeje rychleji než jiné jednotky a umožní vám vychutnat si čistou, chutnou páru mnohem rychleji.

 

Kvalita páry

Arizer vaporizéry jsou známé díky svým celoskleněným trubkám na aroma, které vytvářejí čistou chutnou páru, kterou si můžete dopřát. Je těžko uvěřitelné, že Solo 2 je v tomto ještě dokonalejší, ale je to opravdu tak. Pokud se Solo 2 uděláte prvních pár nádechů, užijete si lepší kvalitu a ještě chutnější páru.

 

Arizer Solo 2 je pevně stavěný a spodek i vrch jsou ukončeny broušenou nerezovou ocelí. Užijete si vylepšenou životnost baterie, trvanlivost, špičkové funkce a snadnost použití. Přístroj se velmi jednoduše udržuje.

 

Záruka

Všechny Arizer Solo 2 vaporizéry prodávané MagicVaporizers jsou zcela autentické a na keramickou topnou jednotku je poskytnuta doživotní záruka. Dvouletá záruka je na zpracování vaporizéra a závady a záruka na baterii je 1 rok.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce Arizer Tech
Velikost (délka x šířka x výška) 3.5 x 4.5 x 11.4 cm
Hmotnost vaporizéru 210 g
Styl Carbon Black and Mystic Blue
Zdroj napájení Battery
Zahřívací prvek High-quality ceramic heating element
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby Canada
Záruka Workmanship and defects - 2 years, battery - 1 year, ceramic heating element - lifetime.

Recenze položky Arizer Solo 2

Průměrné hodnocení:

4.7 Založeno na 53 hodnocení
 • 5 Star
   39
 • 4 Star
   12
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

TY

PutinVladimir
Very good vape!

Great little powerhouse of a vape

lyssa
Well what can I say. its a very well made vape. To easy to use. Can't recommend this vape enough. Just play around with the heat to find what's best for you and the product. I was scared of using it and burning stuff. But it's so so easy. economical to buy and use and robust. it gives sweet flavour througout the whole temperature range. 5 stars all day long. So glad I got it.

Incredible performance

Helco
Pros: Looks great. Vapor tastes really good and clean. This thing is efficient as hell, works extremely well at temperatures as low as 170. Good battery life, don't need to grind finely for it to cook evenly, don't need to move contents of oven around during use for it to cook evenly either.

Cons: Finely grounded herbs or kief require the mesh to use or particles will end up in your mouth. Can be messy to replace herbs. Smallish oven and therefore needs herbs to be replaced rather quickly. I used to use one trough in a flightbox of a night whereas with this I need to replace 3 or 4 times. Draw resistance is a little higher than I'm used to but nothing major.

Overall: A REALLY GREAT VAPORIZER! WOULD HIGHLY RECOMMEND THIS!

Strongly recommend

Hoghog
Since I still own and use one of the VERY first batch of Solo`s I was interested to see how the new one faired. I have also owned and tried about 12 different vaps. As usual the Solo is great quality, draws easier then original, battery life seems ten times better then original,still great vapour quality but just a fraction less "bite' in the vapour due Im sure to more air in the mix from the opening up of the draw pull. Comparision in the "bite' would be for cigeratte smokers switching from packet to roll your own, however the difference is hardly noticable and still packs a good punch. HIGHLY recommended for beginners and seasoned vapor`s.

Big upgrade to MFLB

Lindus
Really awesome little gadget. I have had Magic Flight Launch Boxes and an Extreme Q from Arizer before and this is my favourite vape so far.
Cooks really quickly compared to the MFLB, but you use about 1/3 as much product each time. Also cooks really evenly even if it isn't grinded at all. Battery life is decent and I really like that it can be used while charging.

I feel like it could draw a little easier, can have a bit of air resistance when fully packed, more so than the flight box.

Removing cooked herbs from the chamber can be a little tricky if you don't have the stick that they give you to go with it.

I really like the case that it comes with. Build quality seems really good overall.

Only good things to say

Owntoast
Excellelnt quality, battery lasts for ages, heats up uber fast, better features than original Arizer Solo. I used original Solo for years, whilst still happy with it, the new tech features of Arizer Solo II make it even better than the trusted original. Long life battery, heats up quickly, display panel easy to use, great clouds of vape flavour with a handy portable pouch. Highly recommend Arizer Solo II. Customer service was also great! Thank you for being very responsive. All praises here!

Brilliant piece of device from Arizer

supermegaawesomeguy
It delivers a great taste, it is easy and quick to use and the battery is very long lasting. Perfect, especially for home use. 5 stars vaporizer indeed ! First time ever i used a vap and i have to say it´s really good. solo2 seems pretty solid and heats up really fast. it feels right in your hand and the vapor quality is extraordinary. the flavour tastes like it smells. big thanks to magicvaporizers for both professionalism and quick deliver

Great vaporizer

Peluk
The best thing I loveeee about the Arizer Solo 2 is how low maintenance it is! Just pop out the glass stem and clean out the dish with some isopropyl alcohol every now and then. The herb chamber never needs cleaning! I am not even exaggerating. But in the off chance that some crumbs are stuck in there, just tip the Arizer Solo 2 upside down and shake it out. Then wipe it out with some isopropyl alcohol. As simple as that! I would highly recommend this to a friend!

My favorite vape

Leggloss
Huge upgrade from the Magic Flight Launch Box. Magic flight was great for an introduction into vaping but the quality and efficiency of the Solo 2 blew me away. Impressed with the speed it takes to get to temp and the quality of the vape. Really easy to use, definitely recommend! Whilst it’s not the smallest on the market it’s still great for taking out and even better for home. Overall, I have been extremely happy with this purchase. Have had the best results and effects from the Arizer solo II. Thank you for making this possible.

Great machine

Fiache
Ok, so this vaporizer is not exactly the portable device I thought it was going to be. But that doesn’t mean you can’t have a really good time with it. Despite that, I experienced reallyyyyy good long sessions with this vape. It is very easy to use and to clean. And don’t get me started about the vapor it produces. Love love love. Overall, it’s a really good quality machine. There’s no doubt about that! And also really good service. Thank you!

Položky 110 z celkem 53

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Arizer Solo 2

Jak hodnotíte tento produkt? *