COVID-19: Náš sklad není ovlivněn. Dodací lhůta je 1 až 3 pracovní dny.
Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Arizer Solo 2

4 599 Kč

6 349 Kč Ušetřete 1 750 Kč

Arizer Solo 2
Arizer Solo 2 - Colours Arizer Solo 2 - Included Arizer Solo 2 - Display Arizer Solo 2 - Mouthpiece Arizer Solo 2 - Chamber Arizer Solo 2 - Case Arizer Solo 2 - Package Arizer Solo 2 Vaporizer
 •  
 •  
 •  
 •  

4 599 Kč

6 349 Kč Ušetřete 1 750 Kč

4 599 Kč

6 349 Kč Ušetřete 1 750 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Arizer Solo 2 dne 15 kvě. 2020.

4.7
Číst 62 Recenze | Napište recenzi

Pokud se bavíme o stylu, výkonu a ceně, tak si můžete v dnešní době na trhu vybrat z mnoha přenosných vaporizérů. Nejnovějším bonusem od Arizer, známého kanadského výrobce vaporizérů, je Arizer Solo 2 určen pro nadšence vaporizace. Tento nový vaporizér je novější verzí Arizer Solo Vaporizer, který se těší neustálé oblibě. Nový Solo 2 je prostě nejlepším odpařovacím výrobkem z linie Arizer.


 


Několik drobných vylepšení může znamenat velký rozdíl. Vylepšení na Arizer Solo 2 jsou takové nenápadné, že mnohým se zdají zcela nedůležité, ale není to tak. Co vám může Solo 2 nabídnout? Nová jednotka má nejslavnější Arizer skleněnou cestu na páru a zároveň LED displej a precizní ovládání teploty. Solo 2 má k dispozici tlačítko "Menu", které vám umožní prohlédnout si různá nastavení, vybrat si je a jednotku nastavit přesně podle svých potřeb, což zjednodušuje jeho používání a zvyšuje váš požitek. Pomocí tlačítka Menu jednoduše vyhledávejte v různých teplotách a vyberte si tu, která vám nejvíce vyhovuje. Výhody tohoto vylepšení u Solo 2 jsou takové prospěšné, že ostatní výrobci ho také brzy začnou u svých vaporizérů používat. Solo 2 se také pyšní až puntičkářským ovládáním teploty. Tato funkce u vaporizérů chyběla a momentálně je u Solo 2 jedinečná. Použitím LED displeje si můžete jednoduše nastavit teplotu od 50 - 220 stupňů Celsia.


Vaporizér je k dispozici v uhlíkové černé a mystické modré.

Nejdůležitější funkce

 • Síla/vysoká výkonnost
 • Spolehlivé celodenní vdechování / Do 20 použití na jedno nabití
 • Zahřeje se třikrát rychleji než Solo 1
 • Dlouhodobé vdechování
 • Vylepšenej tok vzduchu
 • Nejsilnější / vytváří husté oblaky
 • Kvalitní díly z materiálů, které sa používají ve zdravotnictví
 • Celoskleněná (borosilikátová) cesta pro páru na vytváření čisté, chutné páry
 • Vyžaduje minimum údržby / jednoduše se čistí

 

Arizer Solo 2, nový a vylepšený vaporizér do ruky od Arizer, se stane jedním z vašich oblíbených vaporizérů. Jednotka se rychle zahřívá a nabízí vynikající kvalitu páry. K dispozici má digitální displej na výběr přesné teploty dle vašeho přání. Užijte si menší velikost Solo 2, která vám umožní vzít si ho s sebou kamkoli jdete a diskrétně si užít vdechování.

 

Arizer Solo 2 má vynikající design, je kompaktní, lehoučký, pohodlný pro držení a trvanlivý. Vaporizée má všechny funkce, které se vám mohou hodit při rychlém a jednochém použití za chůze.

 

Příslušenství (je součástí balení)

 • 2x skleněné stopky (90 mm a 110 mm)
 • 2x silikonový uzávěr stopky
 • 4x sítko z nerezavějící oceli
 • Skleněná nádoba na aroma
 • Pouzdro na přenášení
 • Míchací nástroj z nerezavějící oceli
 • Nabíječka

 

Uživatelské rozhraní

Pravděpodobně největším pokrokem vůči původnímu vaporizéru Arizer Solo je 7 teplotních světýlek na jasném LED displeji. Tlačítka na ovládání se nacházejí pod LED displejem a tlačítko Menu, které se nachází ve středu je označené "M". Tlačítko Menu usnadňuje a zjednodušuje ovládání. Zároveň vám nabízí velké množství možností nastavení. Zapněte vaporizér jednoduchým stisknutím a držením tlačítka Menu spolu s tlačítkem nahoru. Na vrchu pod tlačítkem menu naleznete tlačítka se šipkou nahoru a dolů, které slouží na zvyšování a snižování teploty nebo změnu nastavení přes Menu.

 

Použijte tlačítko Menu a nastavte si vaporizér přesně podle svého přání.

 

Funkce tlačítka Menu

Tlačítko Menu vám umožní vyhledávat v různých nastaveních a vybrat podle potřeby:

 • Objem: nízký / střední / silný / vypnout
 • Časovač: 5 až 15 minut (hodnota 10 je přednastavena)
 • Časovač spuštění: 4, 6 a 8 sekund
 • Měření teploty: Celsia a Fahrenheit
 • Jas obrazovky: nízký / střední / vysoký 

 

Přesná regulace teploty

Funkce přesné regulace teploty u Arizer Solo 2 vám dává svobodu volby. Nabízí vám dalších 10 stupňů k tomu, co nabízeli původní Solo a Arizer Air. Své Solo 2 si můžete nastavit na hodnotu mezi 50 - 220 stupňů Celsia. Stačí použít tlačítko Menu a LED displej. Solo 2 se zahřeje rychleji než jiné jednotky a umožní vám vychutnat si čistou, chutnou páru mnohem rychleji.

 

Kvalita páry

Arizer vaporizéry jsou známé díky svým celoskleněným trubkám na aroma, které vytvářejí čistou chutnou páru, kterou si můžete dopřát. Je těžko uvěřitelné, že Solo 2 je v tomto ještě dokonalejší, ale je to opravdu tak. Pokud se Solo 2 uděláte prvních pár nádechů, užijete si lepší kvalitu a ještě chutnější páru.

 

Arizer Solo 2 je pevně stavěný a spodek i vrch jsou ukončeny broušenou nerezovou ocelí. Užijete si vylepšenou životnost baterie, trvanlivost, špičkové funkce a snadnost použití. Přístroj se velmi jednoduše udržuje.

 

Záruka

Všechny Arizer Solo 2 vaporizéry prodávané MagicVaporizers jsou zcela autentické a na keramickou topnou jednotku je poskytnuta doživotní záruka. Dvouletá záruka je na zpracování vaporizéra a závady a záruka na baterii je 1 rok.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce Arizer Tech
Velikost (délka x šířka x výška) 3.5 x 4.5 x 11.4 cm
Hmotnost vaporizéru 210 g
Styl Carbon Black and Mystic Blue
Zdroj napájení Battery
Zahřívací prvek High-quality ceramic heating element
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby Canada
Záruka Workmanship and defects - 2 years, battery - 1 year, ceramic heating element - lifetime.

Recenze položky Arizer Solo 2

Průměrné hodnocení:

4.7 Založeno na 62 hodnocení
 • 5 Star
   47
 • 4 Star
   13
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

Great service and amazing product!

Darren
Couldn't recommend this vape and this site more extremely recommended

Very good processing power and quality guaranteed!

cigan sa rakove
I decided to buy this one, because I want to be buzzing all the time. Vapes are really good with controlling your vibe, but this one is just on another level! I vape my bowl on 180 degrees Celsius if I want to get a more sociable/productive buzz, but if I want to vape the s*** out of it (1 bowl is enough to get me to cloud9, but I usually vape 2/3 of them, because, why not? xD) I put it on 190/200 degrees Celsius. I hope someone will find this message useful:) Best on the market. Period.

Best Vape Yet

Daniel
I love the Solo 2. My previous vape was the Davinci Ascent, which I loved, but the Solo 2 beats it in every respect. So much simpler to use, more convenient and easier to clean. Great taste and the usage you get out of one battery charge is immense. Would definitely recommend. Great service from Magic too!

TY

PutinVladimir
Very good vape!

A+

Randyjoka
Admittedly I have only ever bought one portable vape prior to purchasing the Solo II, so my ability for comparison is between a really terrible pen vape, and my desktop Silver Surfer.

It is an A+ though for me - with it's convenience, battery life, usability, style and taste. I haven't taken it through a proper clean as yet so cannot comment on it's maintenance but keeping the stems clean is pretty straight forward.

Though the vape it produces isn't as good as my desktop, it is far and away the best portable vape I have ever used.

Nice upgrade from the OG Arizer Solo

screwedup
Digital interface is great and temp control precise. Super fast heat time and good battery life. A+. Sick device for the flowers. Great size and efficiency. First Arizer device and first time to purchase online. Solid companies on both counts. Product shipped next day as advertised and arrived crazy fast - authenticity confirmed. Highly recommend Arizer Solo II to all first time vapers out there. A few extra euros makes a whole lot of difference. Trust me. Just try it!

I definitely loved this upgrade! 5 out of 5 stars.

Ueszio
Personally, I think it’s worth an upgrade. The Solo 2 is a big improvement over the original Solo, especially when it comes to the airflow. You really don’t get that milkshake type pull from the Solo 2, the unit heats up in 30 seconds, and the precise temperature control and increased temperature range are nice additions. If you have loved your Solo, you should be more than happy with the Solo 2.

Best investment I made. :-)

TinTin
I hardly write reviews.. But came in just to write this one. I had owned vapes before and never really "believed" they could be much better than just smoking. But since this year I wanted to be smoke-free, I decided to invest in a "good" vape (the more expensive ones). And, I was surprised by how good this one actually is! It delivers very potent vape, and the temperature control is very precise, plus the vape build in itself is so well done/finished.

Fantastic product. Recommended!

ComputerCow
I've been using the Solo 2 for about a week now. I really enjoy using this vape. it's really easy to use and loading it is a breeze too. It really does a great job of vaporizing your flower. It's made quite well, feels substantial in hand and just overall feels like it's built to last. Battery life is great.. like it will last for quite a few seshes between charges too! Overall, Super happy with this purchase. Easy to use, heats in seconds.

Great little powerhouse of a vape

lyssa
Well what can I say. its a very well made vape. To easy to use. Can't recommend this vape enough. Just play around with the heat to find what's best for you and the product. I was scared of using it and burning stuff. But it's so so easy. economical to buy and use and robust. it gives sweet flavour througout the whole temperature range. 5 stars all day long. So glad I got it.

Položky 110 z celkem 62

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Arizer Solo 2

Jak hodnotíte tento produkt? *