Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Arizer Solo 2

5 800 Kč

6 349 Kč Ušetřete 549 Kč

Arizer Solo 2
Arizer Solo 2 Arizer Solo 2 - Colors Arizer Solo 2 - Size Arizer Solo 2 - Display Arizer Solo 2 - Package
 •  
 •  
 •  
 •  

5 800 Kč

6 349 Kč Ušetřete 549 Kč

5 800 Kč

6 349 Kč Ušetřete 549 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Arizer Solo 2 dne 20 12. 2017.

4.5
Číst 19 Recenze | Napište recenzi

Pokud se bavíme o stylu, výkonu a ceně, tak si můžete v dnešní době na trhu vybrat z mnoha přenosných vaporizérů. Nejnovějším bonusem od Arizer, známého kanadského výrobce vaporizérů, je Arizer Solo 2 určen pro nadšence vaporizace. Tento nový vaporizér je novější verzí Arizer Solo Vaporizer, který se těší neustálé oblibě. Nový Solo 2 je prostě nejlepším odpařovacím výrobkem z linie Arizer.


 


Několik drobných vylepšení může znamenat velký rozdíl. Vylepšení na Arizer Solo 2 jsou takové nenápadné, že mnohým se zdají zcela nedůležité, ale není to tak. Co vám může Solo 2 nabídnout? Nová jednotka má nejslavnější Arizer skleněnou cestu na páru a zároveň LED displej a precizní ovládání teploty. Solo 2 má k dispozici tlačítko "Menu", které vám umožní prohlédnout si různá nastavení, vybrat si je a jednotku nastavit přesně podle svých potřeb, což zjednodušuje jeho používání a zvyšuje váš požitek. Pomocí tlačítka Menu jednoduše vyhledávejte v různých teplotách a vyberte si tu, která vám nejvíce vyhovuje. Výhody tohoto vylepšení u Solo 2 jsou takové prospěšné, že ostatní výrobci ho také brzy začnou u svých vaporizérů používat. Solo 2 se také pyšní až puntičkářským ovládáním teploty. Tato funkce u vaporizérů chyběla a momentálně je u Solo 2 jedinečná. Použitím LED displeje si můžete jednoduše nastavit teplotu od 50 - 220 stupňů Celsia.


Vaporizér je k dispozici v uhlíkové černé a mystické modré.

Nejdůležitější funkce

 • Síla/vysoká výkonnost
 • Spolehlivé celodenní vdechování / Do 20 použití na jedno nabití
 • Zahřeje se třikrát rychleji než Solo 1
 • Dlouhodobé vdechování
 • Vylepšenej tok vzduchu
 • Nejsilnější / vytváří husté oblaky
 • Kvalitní díly z materiálů, které sa používají ve zdravotnictví
 • Celoskleněná (borosilikátová) cesta pro páru na vytváření čisté, chutné páry
 • Vyžaduje minimum údržby / jednoduše se čistí

 

Arizer Solo 2, nový a vylepšený vaporizér do ruky od Arizer, se stane jedním z vašich oblíbených vaporizérů. Jednotka se rychle zahřívá a nabízí vynikající kvalitu páry. K dispozici má digitální displej na výběr přesné teploty dle vašeho přání. Užijte si menší velikost Solo 2, která vám umožní vzít si ho s sebou kamkoli jdete a diskrétně si užít vdechování.

 

Arizer Solo 2 má vynikající design, je kompaktní, lehoučký, pohodlný pro držení a trvanlivý. Vaporizée má všechny funkce, které se vám mohou hodit při rychlém a jednochém použití za chůze.

 

Příslušenství (je součástí balení)

 • 2x skleněné stopky (90 mm a 110 mm)
 • 2x silikonový uzávěr stopky
 • 4x sítko z nerezavějící oceli
 • Skleněná nádoba na aroma
 • Pouzdro na přenášení
 • Míchací nástroj z nerezavějící oceli
 • Nabíječka

 

Uživatelské rozhraní

Pravděpodobně největším pokrokem vůči původnímu vaporizéru Arizer Solo je 7 teplotních světýlek na jasném LED displeji. Tlačítka na ovládání se nacházejí pod LED displejem a tlačítko Menu, které se nachází ve středu je označené "M". Tlačítko Menu usnadňuje a zjednodušuje ovládání. Zároveň vám nabízí velké množství možností nastavení. Zapněte vaporizér jednoduchým stisknutím a držením tlačítka Menu spolu s tlačítkem nahoru. Na vrchu pod tlačítkem menu naleznete tlačítka se šipkou nahoru a dolů, které slouží na zvyšování a snižování teploty nebo změnu nastavení přes Menu.

 

Použijte tlačítko Menu a nastavte si vaporizér přesně podle svého přání.

 

Funkce tlačítka Menu

Tlačítko Menu vám umožní vyhledávat v různých nastaveních a vybrat podle potřeby:

 • Objem: nízký / střední / silný / vypnout
 • Časovač: 5 až 15 minut (hodnota 10 je přednastavena)
 • Časovač spuštění: 4, 6 a 8 sekund
 • Měření teploty: Celsia a Fahrenheit
 • Jas obrazovky: nízký / střední / vysoký 

 

Přesná regulace teploty

Funkce přesné regulace teploty u Arizer Solo 2 vám dává svobodu volby. Nabízí vám dalších 10 stupňů k tomu, co nabízeli původní Solo a Arizer Air. Své Solo 2 si můžete nastavit na hodnotu mezi 50 - 220 stupňů Celsia. Stačí použít tlačítko Menu a LED displej. Solo 2 se zahřeje rychleji než jiné jednotky a umožní vám vychutnat si čistou, chutnou páru mnohem rychleji.

 

Kvalita páry

Arizer vaporizéry jsou známé díky svým celoskleněným trubkám na aroma, které vytvářejí čistou chutnou páru, kterou si můžete dopřát. Je těžko uvěřitelné, že Solo 2 je v tomto ještě dokonalejší, ale je to opravdu tak. Pokud se Solo 2 uděláte prvních pár nádechů, užijete si lepší kvalitu a ještě chutnější páru.

 

Arizer Solo 2 je pevně stavěný a spodek i vrch jsou ukončeny broušenou nerezovou ocelí. Užijete si vylepšenou životnost baterie, trvanlivost, špičkové funkce a snadnost použití. Přístroj se velmi jednoduše udržuje.

 

Záruka

Všechny Arizer Solo 2 vaporizéry prodávané MagicVaporizers jsou zcela autentické a na keramickou topnou jednotku je poskytnuta doživotní záruka. Dvouletá záruka je na zpracování vaporizéra a závady a záruka na baterii je 1 rok.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce Arizer Tech
Velikost (délka x šířka x výška) 3.5 x 4.5 x 11.4 cm
Hmotnost vaporizéru 210 g
Styl Carbon Black and Mystic Blue
Zdroj napájení Battery
Zahřívací prvek High-quality ceramic heating element
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby Canada
Záruka Workmanship and defects - 2 years, battery - 1 year, ceramic heating element - lifetime.

Recenze položky Arizer Solo 2

Průměrné hodnocení:

4.5 Založeno na 19 hodnocení
 • 5 Star
   12
 • 4 Star
   5
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

Like michael scott it always leaves me satisfied

Nathan Highton
When I come across a vape that requires low amount of maintenance, it makes me happy. This is the reason why I have purchased the Arizer solo 2, and I must say that this is definitely a satisfaction that I would want to let all the other people have as well. It has an improved airflow over its predecessor, and you can also reliably vape for at least 20 draws on a full battery. That is more than enough to keep you in the right mood for hours. The only downside is that glass parts gets sticky easy, but if you know how to harvest the oils from them it can work to your advantage.

Dense vapor

Kaarle
The best thing that I can see about my Arizer solo 2 is the superior airflow over all my previous vaporizer. Moreover, the thick clouds of smoke which form at a moment’s notice is definitely a very helpful thing for people like me that appreciates a short setup time. Thevapor is filled with flavour, and is pretty hard-hitting. With a heavy duty vape like the solo2, one can honestly get the very best of vaping without having to worry about it breaking down

Impressive

Camillo
Good battery. Good vapor. Good vape. No complains from me. Quick support and delivery from magicvaporizers as well.

Impressed

Tapani
In the case that you need a pocket friendly vape with great performance, go for this one. Im baked and amazed by its performance and I have owned plenty of vapes before this one.

Extremely Hard-Hitting For Any Normal User

Lukasz
When I went to the shop to purchase the Arizer solo 2, I was told that it was an expensive product. However, I was adamant to purchase it as I used my friend’s vaporizer, and I found out that it was one of the best in the market. The price was not a concern, but I had to get the best product. Since I recently took up vaping, I wanted to ensure that I would be able to get the maximum benefit out of my hobby and not worry about any problems whatsoever. Therefore, it was definitely important for me to look into the purchase of this product and I went for it. It requires extremely low amount of maintenance and also produces thick smoke that is extremely hard-hitting for any normal user.

2/5

Zakarias
its good but not the best. i will continue using my volcano to get the most out of my greens

Clouds clouds and more clouds

Marius
I purchased the Arizer solo 2 and im very satisfied. the vapor that it produces is extremely hard-hitting, and is also very thick with the flavour.

Good For All Your Vaping Needs

Jack H
If you are thinking about purchasing a vaporizer, then going for the Arizer solo 2 will definitely leave you satisfied. I purchased this product quite a while ago, and I must say that it has the same kind of performance that it had when I first purchased it. After using it for three months, I must say that this kind of experience is definitely extremely good for all your vaping needs.

Minimum Of 17 To 18 Uses

Gildo
The only reason that I went to purchase the Arizer solo 2 is because a friend suggested that to me. However, I was simply blown away with the power packed performance that I got and the reliability of getting a minimum of 17 to 18 uses for every charge that I put into the vaporizer. That was simply more than what I was getting in my previous vaporizer, and that made a lot of difference to me.

Zero lasting smell

Sixten
I can say that vaping is something that I am now proud of. Previously, I used to have a very hard time trying to vape in my room due to the smell, but with my vaporizer, I do not face any such kind of problems.

Položky 110 z celkem 19

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Arizer Solo 2

Jak hodnotíte tento produkt? *