Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Vaporizér PAX 3 - Kompletní Sada

5 449 Kč

6 599 Kč Ušetřete 1 150 Kč

PAX 3 Vaporizer - 4 Colours
PAX 3 Vaporizer - Complete Kit PAX 3 Vaporizer PAX 3 Vaporizer - Colours PAX 3 Vaporizer - Black & Silver PAX 3 Vaporizer - Accessories PAX 3 Vaporizer - Concentrates Insert PAX 3 Vaporizer - App PAX 3 Vaporizer - Back PAX 3 Vaporizer - Style PAX 3 Vaporizer - Scale PAX 3 Vaporizer - Gold PAX 3 Vaporizer - Rose Gold PAX 3 Vaporizer - Silver PAX 3 Vaporizer - Teal PAX 3 Vaporizer - Black
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

5 449 Kč

6 599 Kč Ušetřete 1 150 Kč

5 449 Kč

6 599 Kč Ušetřete 1 150 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Vaporizér PAX 3 - Kompletní Sada dne 09 Jan. 2019.

4.3
Číst 81 Recenze | Napište recenzi

Vše, co jste milovali na PAX 2, najdete nyní v PAX 3 od PAX Labs (dříve Ploom), jen vývoj udělal krok vpřed. Elegantní a šik interiér je stále rozpoznatelný a k dispozici jsou vaporizéry v barvách černá, zlatá, stříbrná a růžovo-zlatá. Ne jenom dobře vypadá, ale i stejně dobře se drží v ruce a snadno se používá, a to i u začátečníků. Vnitřně však nový PAX 3 vaporizér prošel výraznou přestavbou. Zpětná vazba na předchůdce PAX3 od jeho uživatelů významně přispěla k tomu, aby byla jeho součástí nová nádobka na koncentrát, díky čemuž se dají snadněji obměňovat tuhé a kapalné aromaterapeutické směsi.


Jednou z nejdůležitějších stížností týkajících se PAX 2, který byl předchůdcem tohoto vaporizéru bylo, že jeho komora byla příliš velká pro ty, který chtěli jen jednu inhalaci. Berouc tohle v úvahu, inovovaný vaporizér PAX 3 rozšířil zážitek pro uživatele a nyní přichází i s polovičním víčkem, které se hodí pro uživatele, kteří inhalují jenom krátce. Zároveň je dodáván s 3 víky na komoru, abyste mohli aplikovat různé styly inhalace. Můžete si také vybrat ze dvou náustků. Pravděpodobně však jeho nejvíce působivou funkcí je to, že PAX 3 se zahřeje jenom v průběhu 15 sekund a obvykle nabízí kolem 1,5 hodiny celkového provozu.


Dostupný je ve Stříbrné, Růžovo-Zlaté, Černé, Modré a Zlaté barvě.

Funkce

 • Elegantní, sofistikovaný dizajn a přesto diskrétní a zároveň robustní
 • Vyroben z materiálů používaných ve farmaceutickém průmyslu, aby podával kvalitní výkon a dlouho vydržel
 • Mimořádně dlouhá cestička na páru , díky čemuž se pára předtím než se dostane do vašich úst ochladí
 • Zahřívání trvá jen 15 sekund
 • Jednoduše se naplňuje
 • Na výběr jsou 2 náustky
 • Můžete si vybrat 3 komory, včetně nádobky na koncentrát a poloviční náplně
 • Hmatová zpětná vazba (vibrace)
 • Vynikající výdrž baterie a nabíjení baterie přes USB
 • Jednoduchá obsluha bez smartphonu, ale dá se ovládat i přes smartphon
 • Dá se použít s jakýmkoli příslušenstvím k PAX 2

 

Příslušenství (je součástí balení)

 • Nádobka na koncentrát
 • 2x náustek
 • 2x víko komory
 • 3x sítko
 • Napájecí kabel + stanice
 • Sada na údržbu
 • Multifunkční nástroj

 

Dizajn

Zevně nový PAX vaporizér vypadá skoro stejně jako jeho předchůdce PAX 2. Má stejně elegantní, ale robustní obal z eloxovaného hliníku, který milovali uživatelé na PAX 2, protože byl dostatečně sofistikovaný, aby se mohl používat na formálních akcích a zároveň dostatečně pevný, abyste si ho mohli odložit do batohu a kdykoliv jak i kdekoliv vytáhnout. Obnovený vaporizér PAX 3 je dostupný také v nových barvách, takže si ho můžete koupit v černé, zlaté, stříbrné a růžově-zlaté barvě. Kromě užitečného LED displeje má PAX 3 od PAX Labs hmatovou zpětnou vazbu (vibruje v momentě kdy je připraven k použití).

 

Novinky

Samozřejmě kromě toho jak vaporizér PAX 3 vypadá je velmi důležité i to, aby poskytl vynikající zážitek při inhalaci.  PAX vaporizér dodáváme se dvěma náustky, tak aby byl vhodný pro potřeby různých uživatelů. Samotná nová nádobka na koncentráty přináší vynikající prospěch všem lidem, kteří chtějí jen jeden vaporizér vhodný na inhalování obou typů aromaterapeutických směsí jednoduchou, pohodlnou formou, stejně tak efektivně. Nový PAX 3 vaporizér má i poloviční komoru na krátké inhalování, co odstraňuje největší a pravděpodobně i jediný nedostatek vaporizéru PAX 2.

Co se nemění, je fakt, že tento nový PAX vaporizér má svou komoru přímo v základně jednotky, takže cestička na páru je delší než je běžné u přenosných vaporizérů. V praxi to znamená, že pára má dostatek času ochladit se ještě předtím, než se dostane do vašich úst, čili se tím snižuje riziko popálení vašich rtů či jazyka. Čistota chuti je zajištěna tím, že cestička, kterou pára prochází, je celá z nerezové oceli. Co se týče teploty, dalším hlavním vylepšením je fakt, že doba zahřívání v případě PAX 3 se snížila na třetinu času, který byl potřebný na zahřátí PAX 2. PAX 3 vaporizér je připraven k použití za 15 sekund. Baterie s dlouhou životností umožní, že tento vaporizér funguje až 1,5 hodiny.

 

Ovládání

PAX 3 od PAX Labs (Ploom) se dá skvěle použít jako samostatný vaporizér, ale má také možnost díky Bluetooth spárovat se s chytrým telefonem. To vám otevírá nové vzrušující možnosti pro ještě lepší a pohodlnější inhalování. Čtyři přednastavené cestičky zahřívání jsou: efficiency, flavour, boost a stealth. Mód "efficiency (účinnost)" je pravděpodobně nejlepší volba pro všeobecné používání. Během inhalace se teplota v komoře postupně zvyšuje. Mód "flavour (chuť)" je určen k optimalizaci příjemné chuti, která má přednost před hustotou páry. Mód "boost (oživení)" udržuje komoru horkou po delší dobu a proto snižuje doby automatického ochlazení. Je dobrý na rychlé, intenzivní inhalování, kde uživatel hledá co nejhustší páru. Mód "stealth (tajně)" je v podstatě jeho opakem. Zvyšuje dobu ochlazování a je vhodný pro ty, kteří mají rádi velmi slabou páru. Všechny tyto módy si může uživatel upravovat podle potřeby.

 

Záruka

Všechny PAX 3 vaporizéry prodávané MagicVaporizers jsou zcela autentické a mají 10 letou záruku.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi, Vosky
Výrobce PAX Labs
Velikost (délka x šířka x výška) 2,1 x 1,9 x 9,8 cm
Hmotnost vaporizéru 142 g
Styl Dostupný je ve stříbrné, růžovo-zlaté, černé a zlaté barvě.
Zdroj napájení Baterie
Zahřívací prvek Nádoba z nerezové oceli (kondukční zahřívaní)
Způsob přesouvání páry Řídit
Země výroby Designed in San Fransisco, USA. Manufactured in China
Záruka 10 let

Recenze položky Vaporizér PAX 3 - Kompletní Sada

Průměrné hodnocení:

4.3 Založeno na 81 hodnocení
 • 5 Star
   50
 • 4 Star
   17
 • 3 Star
   6
 • 2 Star
   3
 • 1 Star
   5

I am definitely recommending this!

The Mountaineer
Perfect for solo sessions and for people who travel a lot. I really like the design and the way that the pax3 looks. It has an app that I find equally as useful and a haptic feedback that adds to the convenience. Heating time is also quite fast and battery life is long enough for my needs. This is one of the easiest and most convenient vape that I have, and I pack it with me when I need to go to places. For my preference, the pax3 is more than enough. I like the vapor quality as well, because it is smooth and cool.

Could be better.

Skelet420r
Nah, I think for its price, many other vapes are worth it (pay 50 eur extra for the mighty!). I tell you what, I bought the pax3 because I wanted to try such a compact and portable vape. It is good when I go to parties and travel but there are a few disappointing features. Also one thing I disliked is the long draws I need and the very poor amount of clouds that I get.

Hands down for another awesome vape from PAX!

Dr Vape
The size, weight and over-all feel and look already sold me. The build looks solid and durable and I love the accessories. The replaceable lids are one of the things that won it for me. Had no problem using and cleaning this device, plus it is so handy I bring it everywhere for vaping sessions at given opportunities. This is also good for breaks, since you need less than 30 seconds to get the device ready for vaping. The pax 3 has shown a solid performance and it deserves nothing less than a strong recommendation!

Kudos to pax!

Sørensen
As simple as the PAX 3 looks, it packs in some very useful features. First off, I am really all praise at the heating time. It advertised a heat up time of 20 seconds and it is true to its word! I am impressed by this. Also, the accessories that you can play with and try are really a wonder to discover. After unboxing, it took me several hours of trying out the device using both herbs and concentrates. For the concentrate insert, there are no leakages so again, this is impressive. The half-pack lid is more suitable for solo sessions so replace the lid if you are going solo. So much is going on in this tiny but powerful device.

This is a head-turner.

Bodega
This is one of a kind and I honestly can’t wait to see what they have in store if they start to improve on the pax3. This device has great features that far outweigh a few minor issues. It has all the things that a portable vape can provide, and more! Heating time is very impressive and battery life is sufficient. It is very handy, so much that I take it on many of my travels. It has an app that I have yet to fully maximize since got acquainted only with the flavor mode. Vapor quality is awesome and overall look is amazing.

This is a good device, a bit more on the expensive side but offers a lot of perks.

Indica Jones
I have been on the look-out for good vapes in the market and there are some serious competitors out there. The PAX 3, I think, is a good contender as it remains on the top of my portability list. Just a quick note that this device is a conduction vape, which doesn’t necessarily even out the herbs and affects the vapor quality. Regardless, the pax 3 produces a decent vapor quality -- not the best but will get the job done. The battery is also decent, but too bad it isn’t replaceable.

A top contender

Gabryŝ
Where my fellow minimalists at? For people like me who do not like so much fuss, and who prefer it simple, then the PAX 3 is definitely a good contender. It has a sleek and modern design and is very practical and easy to bring. The way it is charged is one of the most easy and convenient way to do it. This is a solid device that I think appeals to a no-fuss generation. I give this five stars!

Great little vape

Vladimír
I am fully satisfied with the device and I am already recommending it to those who want to purchase their first vapes. I think this device is perfect for beginner given how simple and easy it is to use. People my age (late 20s) are very much happy with vapes that come with both style and performance in the bag, so the pax3 is already one of the best choices around. It is fairly easy to maintain and very handy. Been using it for a little over a month and have encountered no major problems with it. Also enjoyed fast heat up time and smooth, quality vapor.

Good for everyone

Nový
Portability? Check. Style? Check. Compactness and stealth? Check. Battery life? Check. Good vapor quality? Check. Ease of use? Check. I think the pax 3 is really worth it, given its new features that got me all excited. The usual things I tick off such as portability and vapor quality is a given. Suffice it to say, I really like the smart design and over-all look of this device. But that’s not all of it! It has an exciting feature which allows you to use both herbs and concentrates. Also the half-pack lid option available in the complete kit fits enough herbs for solo sessions. This is a great deal.

I am sooo excited with the pax3!

S. Fajardo
First receiving the device and trying it out was really a great experience. Looking at the appearance, it was really stylish and sleek! No complaints there. For the performance, I think it satisfies all the expectations I had for portable vapes. I am also very much impressed with the app and its various modes – the boost mode, the efficiency mode, the stealth mode and the flavor mode. There are a few exchanges to using these modes, like either you get denser clouds or tasteful flavor, but it all comes down to preference.

Experimentation is key so Pax3 is really a great way to find out what you want and what settings are best for you! Enjoyed it!

Položky 110 z celkem 81

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 9

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Vaporizér PAX 3 - Kompletní Sada

Jak hodnotíte tento produkt? *