Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Vaporizér PAX 3 - Kompletní Sada

5 999 Kč

6 599 Kč Ušetřete 600 Kč

PAX 3 Vaporizer - 4 Colours
PAX 3 Vaporizer PAX 3 Vaporizer - Complete Kit PAX 3 Vaporizer - Colours PAX 3 Vaporizer - Black & Silver PAX 3 Vaporizer - Accessories PAX 3 Vaporizer - Concentrates Insert PAX 3 Vaporizer - App PAX 3 Vaporizer - Back PAX 3 Vaporizer - Style PAX 3 Vaporizer - Scale PAX 3 Vaporizer - Gold PAX 3 Vaporizer - Rose Gold PAX 3 Vaporizer - Silver PAX 3 Vaporizer - Teal PAX 3 Vaporizer - Black
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

5 999 Kč

6 599 Kč Ušetřete 600 Kč

5 999 Kč

6 599 Kč Ušetřete 600 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Vaporizér PAX 3 - Kompletní Sada dne 03 5. 2019.

4.3
Číst 133 Recenze | Napište recenzi

Vše, co jste milovali na PAX 2, najdete nyní v PAX 3 od PAX Labs (dříve Ploom), jen vývoj udělal krok vpřed. Elegantní a šik interiér je stále rozpoznatelný a k dispozici jsou vaporizéry v barvách černá, zlatá, stříbrná a růžovo-zlatá. Ne jenom dobře vypadá, ale i stejně dobře se drží v ruce a snadno se používá, a to i u začátečníků. Vnitřně však nový PAX 3 vaporizér prošel výraznou přestavbou. Zpětná vazba na předchůdce PAX3 od jeho uživatelů významně přispěla k tomu, aby byla jeho součástí nová nádobka na koncentrát, díky čemuž se dají snadněji obměňovat tuhé a kapalné aromaterapeutické směsi.


Jednou z nejdůležitějších stížností týkajících se PAX 2, který byl předchůdcem tohoto vaporizéru bylo, že jeho komora byla příliš velká pro ty, který chtěli jen jednu inhalaci. Berouc tohle v úvahu, inovovaný vaporizér PAX 3 rozšířil zážitek pro uživatele a nyní přichází i s polovičním víčkem, které se hodí pro uživatele, kteří inhalují jenom krátce. Zároveň je dodáván s 3 víky na komoru, abyste mohli aplikovat různé styly inhalace. Můžete si také vybrat ze dvou náustků. Pravděpodobně však jeho nejvíce působivou funkcí je to, že PAX 3 se zahřeje jenom v průběhu 15 sekund a obvykle nabízí kolem 1,5 hodiny celkového provozu.


Dostupný je ve Stříbrné, Růžovo-Zlaté, Černé, Modré a Zlaté barvě.

Funkce

 • Elegantní, sofistikovaný dizajn a přesto diskrétní a zároveň robustní
 • Vyroben z materiálů používaných ve farmaceutickém průmyslu, aby podával kvalitní výkon a dlouho vydržel
 • Mimořádně dlouhá cestička na páru , díky čemuž se pára předtím než se dostane do vašich úst ochladí
 • Zahřívání trvá jen 15 sekund
 • Jednoduše se naplňuje
 • Na výběr jsou 2 náustky
 • Můžete si vybrat 3 komory, včetně nádobky na koncentrát a poloviční náplně
 • Hmatová zpětná vazba (vibrace)
 • Vynikající výdrž baterie a nabíjení baterie přes USB
 • Jednoduchá obsluha bez smartphonu, ale dá se ovládat i přes smartphon
 • Dá se použít s jakýmkoli příslušenstvím k PAX 2

 

Příslušenství (je součástí balení)

 • Nádobka na koncentrát
 • 2x náustek
 • 2x víko komory
 • 3x sítko
 • Napájecí kabel + stanice
 • Sada na údržbu
 • Multifunkční nástroj

 

Dizajn

Zevně nový PAX vaporizér vypadá skoro stejně jako jeho předchůdce PAX 2. Má stejně elegantní, ale robustní obal z eloxovaného hliníku, který milovali uživatelé na PAX 2, protože byl dostatečně sofistikovaný, aby se mohl používat na formálních akcích a zároveň dostatečně pevný, abyste si ho mohli odložit do batohu a kdykoliv jak i kdekoliv vytáhnout. Obnovený vaporizér PAX 3 je dostupný také v nových barvách, takže si ho můžete koupit v černé, zlaté, stříbrné a růžově-zlaté barvě. Kromě užitečného LED displeje má PAX 3 od PAX Labs hmatovou zpětnou vazbu (vibruje v momentě kdy je připraven k použití).

 

Novinky

Samozřejmě kromě toho jak vaporizér PAX 3 vypadá je velmi důležité i to, aby poskytl vynikající zážitek při inhalaci.  PAX vaporizér dodáváme se dvěma náustky, tak aby byl vhodný pro potřeby různých uživatelů. Samotná nová nádobka na koncentráty přináší vynikající prospěch všem lidem, kteří chtějí jen jeden vaporizér vhodný na inhalování obou typů aromaterapeutických směsí jednoduchou, pohodlnou formou, stejně tak efektivně. Nový PAX 3 vaporizér má i poloviční komoru na krátké inhalování, co odstraňuje největší a pravděpodobně i jediný nedostatek vaporizéru PAX 2.

Co se nemění, je fakt, že tento nový PAX vaporizér má svou komoru přímo v základně jednotky, takže cestička na páru je delší než je běžné u přenosných vaporizérů. V praxi to znamená, že pára má dostatek času ochladit se ještě předtím, než se dostane do vašich úst, čili se tím snižuje riziko popálení vašich rtů či jazyka. Čistota chuti je zajištěna tím, že cestička, kterou pára prochází, je celá z nerezové oceli. Co se týče teploty, dalším hlavním vylepšením je fakt, že doba zahřívání v případě PAX 3 se snížila na třetinu času, který byl potřebný na zahřátí PAX 2. PAX 3 vaporizér je připraven k použití za 15 sekund. Baterie s dlouhou životností umožní, že tento vaporizér funguje až 1,5 hodiny.

 

Ovládání

PAX 3 od PAX Labs (Ploom) se dá skvěle použít jako samostatný vaporizér, ale má také možnost díky Bluetooth spárovat se s chytrým telefonem. To vám otevírá nové vzrušující možnosti pro ještě lepší a pohodlnější inhalování. Čtyři přednastavené cestičky zahřívání jsou: efficiency, flavour, boost a stealth. Mód "efficiency (účinnost)" je pravděpodobně nejlepší volba pro všeobecné používání. Během inhalace se teplota v komoře postupně zvyšuje. Mód "flavour (chuť)" je určen k optimalizaci příjemné chuti, která má přednost před hustotou páry. Mód "boost (oživení)" udržuje komoru horkou po delší dobu a proto snižuje doby automatického ochlazení. Je dobrý na rychlé, intenzivní inhalování, kde uživatel hledá co nejhustší páru. Mód "stealth (tajně)" je v podstatě jeho opakem. Zvyšuje dobu ochlazování a je vhodný pro ty, kteří mají rádi velmi slabou páru. Všechny tyto módy si může uživatel upravovat podle potřeby.

 

Záruka

Všechny PAX 3 vaporizéry prodávané MagicVaporizers jsou zcela autentické a mají 10 letou záruku.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi, Vosky
Výrobce PAX Labs
Velikost (délka x šířka x výška) 2,1 x 1,9 x 9,8 cm
Hmotnost vaporizéru 142 g
Styl Dostupný je ve stříbrné, růžovo-zlaté, černé a zlaté barvě.
Zdroj napájení Baterie
Zahřívací prvek Nádoba z nerezové oceli (kondukční zahřívaní)
Způsob přesouvání páry Řídit
Země výroby Designed in San Fransisco, USA. Manufactured in China
Záruka 10 let

Recenze položky Vaporizér PAX 3 - Kompletní Sada

Průměrné hodnocení:

4.3 Založeno na 133 hodnocení
 • 5 Star
   81
 • 4 Star
   30
 • 3 Star
   9
 • 2 Star
   6
 • 1 Star
   7

This is one of the best portable vapes I have owned

Nina
Oh my god the pax 3 looks like a million dollars! I have had two portable vapes and it is only now that I realized I have a thing for minimalist and sleek designs. This is such a compact and modern-looking device that even the design itself would have been enough reason for me to buy it. I have heard that inspiration may have come from Apple devices and I can certainly see that, even the packaging and charging. Regardless, this is a really beautiful device that can also deliver a solid performance.

Powerful device in such a small body!

Philipe
Truly, great things come in small packages. I hold the PAX 3 in high regard because it met and exceeded my expectations. First impression is that this is such a solid and smart device. Experimented with the mouthpiece to get a feel of both options, though did not sense much difference. I’m okay with both. Good to know I can use concentrates on the device anytime, but haven’t really gone around to it. Also played with the app for a while to also get a feel of the difference.

If people ask me for simple vapes that are beginner-friendly, I instantly recommend PAX 3

Close to perfect

Blue Lobster
I am definitely giving the PAX 3 my all out support! I honestly believe all vape users deserve this kind of a vaporizers and its complete set of accessories.

First off, the PAX 3 works a ton better for dry herbs than it does for concentrates, though the latter also fares well. The device is beautifully designed with classic tones, LED lights, haptic feedback and a solid finish. Unlike other vapes, the app is actually quite useful. Though I am not sure how I feel about depending on an app for a more accurate function. I would have liked to be able to fully control my vape with the buttons, but I guess that’s the trade-off with having such a minimalist design.

Perfect.

Jimbo
I super love the pax3. For someone with an outdoor lifestyle, this device is perfect for me. People may consider me a cliche because I love hiking and grab a smoke after letting my lungs rest awhile. I know how to pace myself. Anyway, I recently switched to vaping. When I go out, and because I’m a light traveler, I like things that can fit snuggly inside my pocket and backpacks. So the size of this vape is a match for me. Also very happy with the function and how easy it is to use. The pax3 is simple and intuitive, so you can sort of figure things out for yourself. Also, battery life is good enough that it can last me a day (not thorough use though). Five out of five stars!

Easy to expensive

TropicalShade
This device is really pricey. I think that was enough to make me think twice about buying the device. Of course I wanted the complete kit which meant I had to spend more. But of course, already going through the videos and reviews made me even more excited to get my hands on the pax 3. I must say the device is really worth it. Everything is easy with this – easy to bring, easy to use, easy to clean, easy to charge, easy to load, and easy on the eyes. I have nothing but praises for this device. The cost made me think twice about the purchase but I have no regrets that I ended up pushing through with the purchase.

It could probably run Crysis on Ultra

Boc
Fits perfectly in my palm and in my pocket. For this reason alone, the pax3 is not just literally handy, it comes with me in many of my out-of-towns and adventures. I am an outdoor kind of person so this is really a great, portable device. Very solid too. The pax 3 looks durable and I kid you not, it IS very durable. I dropped mine two times and it still functions perfectly.

If you are looking for a device that will be worth your money, then the pax 3 should be on the top of your list. Plus a 10 year warranty? Holly molly, of course I’m impressed! A manufacturer is clearly confident with the product if it is willing to give a 10 yr warranty. Anyway, definitely hands down to this awesome vape!

One of the best products I have ever brought

Coal
Taken a few weeks to get the hang of it, now 100% happy! Battery lasts me all day and I use it all day too.
If your a smoker it will take a little time to get the hang of it, i get more stoned and I use less to get there. The smell of vaping is a lot cleaner than smoking and makes it a lot more portable and safe. Only thing I would get extra is a 3D pusher and a carbon wallet to keep it in. Had mine for just under a year and works like new. Would like to think it’s added 5-10 years more years to my life.
If it breaks tomorrow, 100% would buy another pax 3

My praises!

Woddy
I would willingly choose to spend a few extra for this awesome vape. This sweet device has a 10 yr warranty and a really impressive performance. Battery is good, weight is light, portability and design is one of the best in my opinion, and vapor quality can match with other vapes. The pax3 is a purchase that so far, I have no regrets. I’ve had this for a month or so and I have no problems with it yet, and honestly, not particularly worried bec 10 yrs warranty yo! The features of the pax3 is also very exciting. Tried both mouthpieces though have yet to try the concentrate insert. Again, so far, this device is worth it!

Almost too small!

Jack Herer
I have a very small and almost unimportant complaint haha. Temp ranges use colors instead of numbers, for quite some time, I had to keep peering into the manual to check which color mean which temp. Anyway, again this is such a small matter. This is a problem when you switch to a different device, you have to get acquainted to new buttons and new features. This is just at the start. Now, I am very comfortable and adeppt at using my pax. This is actually one of my favorites. Not the best vapor quality, but definitely has a fighting chance.

Definitely happy with Pax3!

Wilja
I always worry about the cleaning and maintenance of a vape whenever I make a purchase. Vapes that are difficult to clean can be a bit of a burden, especially because not getting it thoroughly cleaned will have an effect on the taste and smell of the vapor the next time it is used. So I always inquire about how low or high maintenance a device is when it comes to cleaning. This is why I was contently happy with pax 3. Their maintenance kit works fantastically and easily! It has a metal tool and rough pipe cleaners that gets the job done. No one ever looks forward to cleaning their vapes, but some devices make life our lives easier.

Položky 110 z celkem 133

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 14

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Vaporizér PAX 3 - Kompletní Sada

Jak hodnotíte tento produkt? *