COVID-19: Náš sklad není ovlivněn. Dodací lhůta je 1 až 3 pracovní dny.
Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Vaporizér PAX 3 - Kompletní Sada

5 999 Kč

6 599 Kč Ušetřete 600 Kč

PAX 3 Vaporizer - 4 Colours
PAX 3 Vaporizer - Complete Kit PAX 3 Vaporizer PAX 3 Vaporizer - Colours PAX 3 Vaporizer - Black & Silver PAX 3 Vaporizer - Accessories PAX 3 Vaporizer - Concentrates Insert PAX 3 Vaporizer - App PAX 3 Vaporizer - Back PAX 3 Vaporizer - Style PAX 3 Vaporizer - Scale PAX 3 Vaporizer - Rose Gold PAX 3 Vaporizer - Silver PAX 3 Vaporizer - Teal PAX 3 Vaporizer - Black
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

5 999 Kč

6 599 Kč Ušetřete 600 Kč

5 999 Kč

6 599 Kč Ušetřete 600 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Vaporizér PAX 3 - Kompletní Sada dne 28 čer. 2020.

4.3
Číst 158 Recenze | Napište recenzi

Vše, co jste milovali na PAX 2, najdete nyní v PAX 3 od PAX Labs (dříve Ploom), jen vývoj udělal krok vpřed. Elegantní a šik interiér je stále rozpoznatelný a k dispozici jsou vaporizéry v barvách černá, modrý, stříbrná a růžovo-zlatá. Ne jenom dobře vypadá, ale i stejně dobře se drží v ruce a snadno se používá, a to i u začátečníků. Vnitřně však nový PAX 3 vaporizér prošel výraznou přestavbou. Zpětná vazba na předchůdce PAX3 od jeho uživatelů významně přispěla k tomu, aby byla jeho součástí nová nádobka na koncentrát, díky čemuž se dají snadněji obměňovat tuhé a kapalné aromaterapeutické směsi.


Jednou z nejdůležitějších stížností týkajících se PAX 2, který byl předchůdcem tohoto vaporizéru bylo, že jeho komora byla příliš velká pro ty, který chtěli jen jednu inhalaci. Berouc tohle v úvahu, inovovaný vaporizér PAX 3 rozšířil zážitek pro uživatele a nyní přichází i s polovičním víčkem, které se hodí pro uživatele, kteří inhalují jenom krátce. Zároveň je dodáván s 3 víky na komoru, abyste mohli aplikovat různé styly inhalace. Můžete si také vybrat ze dvou náustků. Pravděpodobně však jeho nejvíce působivou funkcí je to, že PAX 3 se zahřeje jenom v průběhu 15 sekund a obvykle nabízí kolem 1,5 hodiny celkového provozu.


Dostupný je ve Stříbrné, Růžovo-Zlaté, Černé, a Modré barvě.

Funkce

 • Elegantní, sofistikovaný dizajn a přesto diskrétní a zároveň robustní
 • Vyroben z materiálů používaných ve farmaceutickém průmyslu, aby podával kvalitní výkon a dlouho vydržel
 • Mimořádně dlouhá cestička na páru , díky čemuž se pára předtím než se dostane do vašich úst ochladí
 • Zahřívání trvá jen 15 sekund
 • Jednoduše se naplňuje
 • Na výběr jsou 2 náustky
 • Můžete si vybrat 3 komory, včetně nádobky na koncentrát a poloviční náplně
 • Hmatová zpětná vazba (vibrace)
 • Vynikající výdrž baterie a nabíjení baterie přes USB
 • Jednoduchá obsluha bez smartphonu, ale dá se ovládat i přes smartphon
 • Dá se použít s jakýmkoli příslušenstvím k PAX 2

 

Příslušenství (je součástí balení)

 • Nádobka na koncentrát
 • 2x náustek
 • 2x víko komory
 • 3x sítko
 • Napájecí kabel + stanice
 • Sada na údržbu
 • Multifunkční nástroj

 

Dizajn

Zevně nový PAX vaporizér vypadá skoro stejně jako jeho předchůdce PAX 2. Má stejně elegantní, ale robustní obal z eloxovaného hliníku, který milovali uživatelé na PAX 2, protože byl dostatečně sofistikovaný, aby se mohl používat na formálních akcích a zároveň dostatečně pevný, abyste si ho mohli odložit do batohu a kdykoliv jak i kdekoliv vytáhnout. Obnovený vaporizér PAX 3 je dostupný také v nových barvách, takže si ho můžete koupit v černé, modrý, stříbrné a růžově-zlaté barvě. Kromě užitečného LED displeje má PAX 3 od PAX Labs hmatovou zpětnou vazbu (vibruje v momentě kdy je připraven k použití).

 

Novinky

Samozřejmě kromě toho jak vaporizér PAX 3 vypadá je velmi důležité i to, aby poskytl vynikající zážitek při inhalaci.  PAX vaporizér dodáváme se dvěma náustky, tak aby byl vhodný pro potřeby různých uživatelů. Samotná nová nádobka na koncentráty přináší vynikající prospěch všem lidem, kteří chtějí jen jeden vaporizér vhodný na inhalování obou typů aromaterapeutických směsí jednoduchou, pohodlnou formou, stejně tak efektivně. Nový PAX 3 vaporizér má i poloviční komoru na krátké inhalování, co odstraňuje největší a pravděpodobně i jediný nedostatek vaporizéru PAX 2.

Co se nemění, je fakt, že tento nový PAX vaporizér má svou komoru přímo v základně jednotky, takže cestička na páru je delší než je běžné u přenosných vaporizérů. V praxi to znamená, že pára má dostatek času ochladit se ještě předtím, než se dostane do vašich úst, čili se tím snižuje riziko popálení vašich rtů či jazyka. Čistota chuti je zajištěna tím, že cestička, kterou pára prochází, je celá z nerezové oceli. Co se týče teploty, dalším hlavním vylepšením je fakt, že doba zahřívání v případě PAX 3 se snížila na třetinu času, který byl potřebný na zahřátí PAX 2. PAX 3 vaporizér je připraven k použití za 15 sekund. Baterie s dlouhou životností umožní, že tento vaporizér funguje až 1,5 hodiny.

 

Ovládání

PAX 3 od PAX Labs (Ploom) se dá skvěle použít jako samostatný vaporizér, ale má také možnost díky Bluetooth spárovat se s chytrým telefonem. To vám otevírá nové vzrušující možnosti pro ještě lepší a pohodlnější inhalování. Čtyři přednastavené cestičky zahřívání jsou: efficiency, flavour, boost a stealth. Mód "efficiency (účinnost)" je pravděpodobně nejlepší volba pro všeobecné používání. Během inhalace se teplota v komoře postupně zvyšuje. Mód "flavour (chuť)" je určen k optimalizaci příjemné chuti, která má přednost před hustotou páry. Mód "boost (oživení)" udržuje komoru horkou po delší dobu a proto snižuje doby automatického ochlazení. Je dobrý na rychlé, intenzivní inhalování, kde uživatel hledá co nejhustší páru. Mód "stealth (tajně)" je v podstatě jeho opakem. Zvyšuje dobu ochlazování a je vhodný pro ty, kteří mají rádi velmi slabou páru. Všechny tyto módy si může uživatel upravovat podle potřeby.

 

Záruka

Všechny PAX 3 vaporizéry prodávané MagicVaporizers jsou zcela autentické a mají 10 letou záruku.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi, Vosky
Výrobce PAX Labs
Velikost (délka x šířka x výška) 2,1 x 1,9 x 9,8 cm
Hmotnost vaporizéru 142 g
Styl Dostupný je ve stříbrné, růžovo-zlaté, černé a modré barvě.
Zdroj napájení Baterie
Zahřívací prvek Nádoba z nerezové oceli (kondukční zahřívaní)
Způsob přesouvání páry Řídit
Země výroby Designed in San Francisco, USA. Manufactured in China
Záruka 10 let

Recenze položky Vaporizér PAX 3 - Kompletní Sada

Průměrné hodnocení:

4.3 Založeno na 158 hodnocení
 • 5 Star
   98
 • 4 Star
   33
 • 3 Star
   13
 • 2 Star
   6
 • 1 Star
   8

Great product!

Lazard
The PAX 3 is probably one of the most gorgeous looking portable vapes in the market. I can totally understand why it is called the iPhone of the vaping world. Its minimalist design and attractive colors really drew me in, but of course it was functionality that made this unit my fave. The PAX 3 has a really great battery life for a portable vape, which is about an hour and a half of use. I can make it last a day with my current habit. Very good vapor quality that is smooth, light and cool. I have never used it for concentrates, but what I can tell you is that it works amazing with herbs! I usually use the half oven for solo sessions and it saves me so much!

Highly recommended!

Mango Kush
I immediately noticed the PAX's unique and minimalist design. The colors are also really cute and adds a personalized touch to the device. How many vapes are there that offer a rose gold color? I bet not many. This vape is vibrant and it is gorgeous, yet so useful at the same time. I am still amazed at how versatile this device is, so hands down to its makers. They really went out there and found a way to give us options on the oven and on the materials used, heck even the colors! Despite all that’s happening, vapor quality does not suffer at all as PAX 3 produces excellent vapor and good flavor.

It's almost perfect

Cannonbull
I enjoyed the PAX 3, as well as its app. It was fun trying things out and learning what works and what doesn’t. I guess this is half the fun of owning the PAX 3. It really is a modern-looking and convenient device that I can bring anywhere, and has enough battery to last me for the night. It is easy to charge as well, and the efficiency mode helps to conserve battery life. If you are using the magnetic docket, just make sure that the device is charging, otherwise you would be disappointed after checking in after a few hours. The only problem I’ve had with the PAX 3 is the maintenance, since it can be difficult to clean. No biggie since the kit is enough to resolve this. Just needs a little more patience and focus.

It is one of my favorite portable vapes

Camarillo
The PAX 3 has been with me long enough and it is still intact and good as new. Of course, aside from my efforts to keep it clean and to be careful with it, the device itself is really meant to last. I dropped it once or twice and worried the life out of me, but it was functioning like normal. The PAX 3, to date, is still my most preferred portable devices out of those I owned and previously purchased. It just does a lot that many vapes don’t offer. I highly recommend this to others as well. Trust me, this investment will not disappoint.

No regrets

Cannabidol
I decided to buy the PAX 3 like 4 months ago. It has everything that you can ask for in a portable vape, even more! It catered to many of customer feedbacks and needs to produce a magnificent and versatile device. It is very discreet and perfect for the outdoors. Vapor quality is also great. I didn’t need a lot of add-ons to improve my vaping experience because much of it was already enough for me.

I prefer my Arizer Solo

Bongalicious
With a portable vape that is around this price, I’d have expected very minimal issues. However, there were some red flags that the PAX 3 and I weren’t going to totally hit it off. I’ve had it for around 2 months or so and sometimes I find the flavor a little bit lacking. It produces denser clouds when I up the temp but vapor quality doesn’t really improve when I do this. Another disappointment with the PAX 3 is that it is sooooo difficult to clean! Of course if I don’t it affects the taste when I vape next time. Ugh, a difficult vape to clean brings out the lazy in me. The PAX 3 has its merits and I still use it, but for its price range, other portable vapes knocks it out of the park.

Very amazing deal

Mr. Paquette
Awesomesaucee! This unit is great. Right off the batt, I knew I made the right decision when the product was delivered to me and I unboxed it. It looked great and the over-all feel of the device is that it’s modern, sleek, and solid. I got mine in black to be classy but wouldn’t mind the other colors. A portable vape this expensive has to compensate not just with looks but with features, and the PAX 3 certainly delivers on that. The return on investment is pretty high as well, considering how much this device will help you save on the herbs you load. I would grade the PAX 3 a tight 5 over 5.

My advice is to go get it!

Lax
I love my PAX 3. When I first got it, I have to admit I was overwhelmed with a lot of the options it provided. Not really an expert yet, only had 3 vaporizers before, so having sets of mouthpieces, ovens, and all those options can be a bit complex and confusing. In any case, it was just at the start. Eventually, I started learning about which I liked best and what works for me. I have settled into using the flat mouthpiece, the half-oven, and vaping at 193 C or so because I find flavor is most potent at this temp range.

Amazing portable vape

Andreas S.
This device looks so simple but it has some advanced stuff going on. I never imagined how such a portable vape can offer so many things! My first impression after buying the PAX 3 was that it was going to be a great vape for my herbs. Then I started experimenting since it came with so many additional options! It is also really stealthy and it can even pass as a lipstick if you look at it from afar. I like how it feels in my hands and it is easy enough to use. Temp controls are accurate and vapor quality is amazing. What’s more, battery life is at one and a half hour, so it is pretty much decent for a portable vape.

Good value but complicated

Qwerty
I am happy with the PAX 3. We have had a good run these past few months. In my opinion, it is still one of the best portable vapes in the market today in terms of efficiency and versatility. The style, of course, is just beautiful! I like how PAX 3 made an effort to really think about users when they made this product, but I had one incident on the app that really confused me. I tinkered with it just to see what each setting did and how it affected my vaping experience, and something just went wrong with the colors and temperature display. I tried working on it more but still no progress in fixing the problem.

Položky 110 z celkem 158

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 16

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Vaporizér PAX 3 - Kompletní Sada

Jak hodnotíte tento produkt? *