Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Vaporizér PAX 3 - Kompletní Sada

6 399 Kč

6 599 Kč Ušetřete 200 Kč

PAX 3 Vaporizer - 4 Colours
PAX 3 Vaporizer - Complete Kit PAX 3 Vaporizer PAX 3 Vaporizer - Colours PAX 3 Vaporizer - Black & Silver PAX 3 Vaporizer - Accessories PAX 3 Vaporizer - Concentrates Insert PAX 3 Vaporizer - App PAX 3 Vaporizer - Back PAX 3 Vaporizer - Size PAX 3 Vaporizer - Style PAX 3 Vaporizer - Mouthpiece PAX 3 Vaporizer - Gold PAX 3 Vaporizer - Rose Gold PAX 3 Vaporizer - Silver PAX 3 Vaporizer - Teal PAX 3 Vaporizer - Black
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

6 399 Kč

6 599 Kč Ušetřete 200 Kč

6 399 Kč

6 599 Kč Ušetřete 200 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Vaporizér PAX 3 - Kompletní Sada dne 05 Nov. 2018.

4.3
Číst 30 Recenze | Napište recenzi

Vše, co jste milovali na PAX 2, najdete nyní v PAX 3 od PAX Labs (dříve Ploom), jen vývoj udělal krok vpřed. Elegantní a šik interiér je stále rozpoznatelný a k dispozici jsou vaporizéry v barvách černá, zlatá, stříbrná a růžovo-zlatá. Ne jenom dobře vypadá, ale i stejně dobře se drží v ruce a snadno se používá, a to i u začátečníků. Vnitřně však nový PAX 3 vaporizér prošel výraznou přestavbou. Zpětná vazba na předchůdce PAX3 od jeho uživatelů významně přispěla k tomu, aby byla jeho součástí nová nádobka na koncentrát, díky čemuž se dají snadněji obměňovat tuhé a kapalné aromaterapeutické směsi.


Jednou z nejdůležitějších stížností týkajících se PAX 2, který byl předchůdcem tohoto vaporizéru bylo, že jeho komora byla příliš velká pro ty, který chtěli jen jednu inhalaci. Berouc tohle v úvahu, inovovaný vaporizér PAX 3 rozšířil zážitek pro uživatele a nyní přichází i s polovičním víčkem, které se hodí pro uživatele, kteří inhalují jenom krátce. Zároveň je dodáván s 3 víky na komoru, abyste mohli aplikovat různé styly inhalace. Můžete si také vybrat ze dvou náustků. Pravděpodobně však jeho nejvíce působivou funkcí je to, že PAX 3 se zahřeje jenom v průběhu 15 sekund a obvykle nabízí kolem 1,5 hodiny celkového provozu.


Dostupný je ve Stříbrné, Růžovo-Zlaté, Černé, Modré a Zlaté barvě.

Funkce

 • Elegantní, sofistikovaný dizajn a přesto diskrétní a zároveň robustní
 • Vyroben z materiálů používaných ve farmaceutickém průmyslu, aby podával kvalitní výkon a dlouho vydržel
 • Mimořádně dlouhá cestička na páru , díky čemuž se pára předtím než se dostane do vašich úst ochladí
 • Zahřívání trvá jen 15 sekund
 • Jednoduše se naplňuje
 • Na výběr jsou 2 náustky
 • Můžete si vybrat 3 komory, včetně nádobky na koncentrát a poloviční náplně
 • Hmatová zpětná vazba (vibrace)
 • Vynikající výdrž baterie a nabíjení baterie přes USB
 • Jednoduchá obsluha bez smartphonu, ale dá se ovládat i přes smartphon
 • Dá se použít s jakýmkoli příslušenstvím k PAX 2

 

Příslušenství (je součástí balení)

 • Nádobka na koncentrát
 • 2x náustek
 • 2x víko komory
 • 3x sítko
 • Napájecí kabel + stanice
 • Sada na údržbu
 • Multifunkční nástroj

 

Dizajn

Zevně nový PAX vaporizér vypadá skoro stejně jako jeho předchůdce PAX 2. Má stejně elegantní, ale robustní obal z eloxovaného hliníku, který milovali uživatelé na PAX 2, protože byl dostatečně sofistikovaný, aby se mohl používat na formálních akcích a zároveň dostatečně pevný, abyste si ho mohli odložit do batohu a kdykoliv jak i kdekoliv vytáhnout. Obnovený vaporizér PAX 3 je dostupný také v nových barvách, takže si ho můžete koupit v černé, zlaté, stříbrné a růžově-zlaté barvě. Kromě užitečného LED displeje má PAX 3 od PAX Labs hmatovou zpětnou vazbu (vibruje v momentě kdy je připraven k použití).

 

Novinky

Samozřejmě kromě toho jak vaporizér PAX 3 vypadá je velmi důležité i to, aby poskytl vynikající zážitek při inhalaci.  PAX vaporizér dodáváme se dvěma náustky, tak aby byl vhodný pro potřeby různých uživatelů. Samotná nová nádobka na koncentráty přináší vynikající prospěch všem lidem, kteří chtějí jen jeden vaporizér vhodný na inhalování obou typů aromaterapeutických směsí jednoduchou, pohodlnou formou, stejně tak efektivně. Nový PAX 3 vaporizér má i poloviční komoru na krátké inhalování, co odstraňuje největší a pravděpodobně i jediný nedostatek vaporizéru PAX 2.

Co se nemění, je fakt, že tento nový PAX vaporizér má svou komoru přímo v základně jednotky, takže cestička na páru je delší než je běžné u přenosných vaporizérů. V praxi to znamená, že pára má dostatek času ochladit se ještě předtím, než se dostane do vašich úst, čili se tím snižuje riziko popálení vašich rtů či jazyka. Čistota chuti je zajištěna tím, že cestička, kterou pára prochází, je celá z nerezové oceli. Co se týče teploty, dalším hlavním vylepšením je fakt, že doba zahřívání v případě PAX 3 se snížila na třetinu času, který byl potřebný na zahřátí PAX 2. PAX 3 vaporizér je připraven k použití za 15 sekund. Baterie s dlouhou životností umožní, že tento vaporizér funguje až 1,5 hodiny.

 

Ovládání

PAX 3 od PAX Labs (Ploom) se dá skvěle použít jako samostatný vaporizér, ale má také možnost díky Bluetooth spárovat se s chytrým telefonem. To vám otevírá nové vzrušující možnosti pro ještě lepší a pohodlnější inhalování. Čtyři přednastavené cestičky zahřívání jsou: efficiency, flavour, boost a stealth. Mód "efficiency (účinnost)" je pravděpodobně nejlepší volba pro všeobecné používání. Během inhalace se teplota v komoře postupně zvyšuje. Mód "flavour (chuť)" je určen k optimalizaci příjemné chuti, která má přednost před hustotou páry. Mód "boost (oživení)" udržuje komoru horkou po delší dobu a proto snižuje doby automatického ochlazení. Je dobrý na rychlé, intenzivní inhalování, kde uživatel hledá co nejhustší páru. Mód "stealth (tajně)" je v podstatě jeho opakem. Zvyšuje dobu ochlazování a je vhodný pro ty, kteří mají rádi velmi slabou páru. Všechny tyto módy si může uživatel upravovat podle potřeby.

 

Záruka

Všechny PAX 3 vaporizéry prodávané MagicVaporizers jsou zcela autentické a mají 10 letou záruku.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi, Vosky
Výrobce PAX Labs
Velikost (délka x šířka x výška) 2,1 x 1,9 x 9,8 cm
Hmotnost vaporizéru 142 g
Styl Dostupný je ve stříbrné, růžovo-zlaté, černé a zlaté barvě.
Zdroj napájení Baterie
Zahřívací prvek Nádoba z nerezové oceli (kondukční zahřívaní)
Způsob přesouvání páry Řídit
Země výroby Designed in San Fransisco, USA. Manufactured in China
Záruka 10 let

Recenze položky Vaporizér PAX 3 - Kompletní Sada

Průměrné hodnocení:

4.3 Založeno na 30 hodnocení
 • 5 Star
   19
 • 4 Star
   7
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   2

Luxury you'll hate you love!

puffpuff
The favourite, a unit you'll fall for but sometimes wonder why, but some say love hurts.
Having collecting/testing few other models I convinced myself to get the top of line in the price range I consider the most one should pay for portable/stealthy vaporizer. I opted for the rose gold and and upon arrival I was mesmerised, it looks and feels BLING BLING but in a good way not a tacky way. Top of the line in regards of : functionality, design, technology and innovation. The control you'll have over the unit is almost unlimited and fun and not offered elsewhere. Useful prestes/modes that in fact make huge difference in taste and cloud production. Less is more kinda of luxury unit.

However this is not a beginner-friendly unit, the full control over the unite requires you to use your cellphone, the App is lovely and easy to use, sometimes even fun to play with. It is not that it wont work without the usage of App but why pay premium price for premium control if you not gonna take fully advantage of it. But this is a date you'll take to fine vine and dine, it is not for heavy duty usage/users. It is fragile and needs to be pampered with.
The charging is the Achilles' heel of this champion. For the prices asked and the quality offered that is just not acceptable (but you will cause you have fallen). Google it, it is the most frequent shout for help reason this unit has. In fact I had to sent mine back because after a few months it stopped charging and the remedies suggested are painful to the unite and often ineffective. Who would want to scratch this fine alloy-body and push down two connection pools with a screwdriver? I got my replacement just the other day and OH BOY the gold rose matt is even lovelier and scratch- resistant (or I hope). The point is I actually missed this unit while waiting for the replacement, this is how much I favourite this one over all others I have. But love hurts, they say.

Thank you Magicvaporizers!

Stefano
I recommend this product because of the service and the quality! In terms of service, the product arrived on time, consistent with what was said on the product page. I have issues with online products that give out a delivery date but fail to come on the designated time, so I was really happy with their service. The quality is even more impressive! The PAX3 3 allows for both dry herb and oil vaping so you really get two for the price of one! Not to mention that it is a compact and portable vaporizer and has replaceable batteries that are perfect for those on the go!

Lifechanger

Mad Dog
It may sound like I’m being over dramatic, but I am serious when I say that the PAX 3 has changed my life. It works really well and is super stealthy, I feel like a superhero! Anyway, because it is super discreet, it allows me to use the vape wherever I go. The effect is super clean and I get immediately clear headed which gets me motivated to get stuff done immediately. I love, love this product and consider it one of my best friends now. Would definitely recommend to friends! I actually told them that the PAX 3 is perfect for when you need to medicate but are always on the go.

Top of the line

Cissi
This is one of my favorite vaporizers because it quickly heats up herbs. I also really like the convenience of having to just switch the battery whenever the one I currently use dies. It is a great product overall. I just have a minor issue because the tip gets a little warm after a few minutes of continued use. I am a bit sensitive to these things so it is bothering me. Usually have to let it cool down a bit so I turn it off. Otherwise, I have no problem with PAX 3 and still it is on top of my list.

-----

Gandalf
This is my first vape and I decided to invest on quality because PAX 3 had so many good reviews and recommendations from friends. I also carefully read the guidelines because I wanted to ensure that the product would last. This is not just my first vape after all, but one of the few items that I saved up for. I cleaned the PAX 3 every week because I used it regularly. After around 3 months of regular use, suddenly a blue flashing light started appearing. I emailed support but they couldn’t give me a proper remedy. In the end, the unit stopped working altogether. For 249 €, this was a disappointment!

Stelthy as F

Cribetub
Very happy with the Pax 3 because I can use dry herbs plus concentrates. Maybe it is more expensive because of that? Anyway, the price is worth it once you see how the unit performs. This is a decent portable vaporizer that gives me a smooth hit every time, so the performance is also consistent. It is also efficient and portable. I can bring it everywhere without people knowing that it is actually a vaporizer. The addition of the app is also great and has helped me in customizing the PAX 3 easily.

Lovely vaporizer

Lambuso
I love it! I love my PAX 3! I am very happy since this is my first vape and I ended up with one of the best! It has a compact and portable size and I feel it is already durable from the first touch. It is really solid and can be easily carried around. It also has a long battery life, and it is replaceable anyway so you can continue to vape anytime, anywhere. The surface does get scratched easily so buy some sort of casing if you care about its appearance. Also clean it every now and then because the lack of maintenance will affect the air flow. Other than that, no issues with my PAX.

Piece of art

JFK
The PAX 3 is very sleek and has a modern, refreshing design. I do not usually care about the aesthetics of products but I have to commend its makers of PAX 3’s design. It’s build is smart and discreet, you wouldn’t think it was a vaporizer at first glance! The battery, too, lasts longer than previous models. Vapor quality is also excellent and has the best conduction units among vaporizers currently competing in the market. Surprisingly, unlike other units which has around 2 years of warranty, this product has a 10-year warranty! This is definitely a must-have unit for users who value portability and quality.

IT

Ninjabaker
I am rating the PAX 3 a 5-start without hesitation. This is the “it” product when it comes to portable vaporizers! I also cannot stop talking about its sleek and modern design! It looks like a powerbank or some cute item, so keeps me out of trouble. I talked and talked about PAX 3 to coworkers and friends so I guess MagicVaporizers should start giving me commission for a rise in their sales.

This is amazing

Mr Finland
It has 5 different heat settings! And it looks like a hi-tech device that does not resemble the usual vaporizer! This is a brilliant and beautiful device. I especially liked its short heating time and replaceable battery. Oh and its compact size and portability is also a big plus for me. Since I can connect it to my phone, it becomes much easier to control the temperature, not that I have problems with it. I bought the PAX 3 without the additional accessories and still worked conveniently and perfectly. This is among the vaporizers that I enjoy using.

Položky 110 z celkem 30

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Vaporizér PAX 3 - Kompletní Sada

Jak hodnotíte tento produkt? *