COVID-19: Náš sklad není ovlivněn. Čas doručení je 1 až 3 pracovní dny.

Vaporizér PAX 3 - Kompletní sada

Hodnocení:
4.35

5859 kč 6599 kč Ušetřili jste: 740 kč

SKU
ignore-this-46
Nejnovější verze! (2020.11)
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
180 kč 240 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

On Balance Champion je kapesní váha, která dokáže odvážit až do 500 g s přesností na 0,1 g
Kapesní váha - 500 x 0,1 g
490 kč 660 kč

Originální kapesní váha On Balance si zachovává svou spolehlivost i po všech těch letech. Je perfektní pro vážení vašich bylin nebo koncentrátů! Váha On Balance Champion odváží až 500 gramů s přesností na 0,1 gramu. Sedí do většiny kapes a můžete si ji sebou vzít kamkoliv! 

Kapacita: 500 g, 17,64 oz
Přesnost: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutí: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (součást balení)
Rozměry: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramů

PAX - Náhradní sítka
PAX - Sítka
240 kč 320 kč

Potřebujete nahradit sítka nebo chcete pro svůj PAX vaporizér nějaké navíc? Získejte tuto 3-dílnou sadu sítek. Sítka slouží k zabránění hromadění usazeniny ve vaší pícce a protože slouží jako filtr pro váš vaporizér, musí být pravidelně měněny.

Obsahuje:

 • Sítka (3)

Používá se s: PAX 2 vaporizér, Vaporizér PAX 3 - Kompletní sada.

PAX - Víčko na pícku
PAX - Víčko na pícku
320 kč 420 kč

Potřebujete nahradit víčko na pícku přibalené k zařízení, nebo chcete mít pro svůj PAX vaporizér nějaké navíc? Pak je víčko na pícku právě pro vás.

Používá se s: PAX 2 vaporizér, Vaporizér PAX 3 - Kompletní sada.

PAX - Ploché náustky
PAX - Ploché náustky
300 kč 390 kč

Potřebujete vyměnit náustek přiložený k vaporizéru, nebo chcete pro svůj PAX vaporizér nějaké navíc? Získejte toto náhradní balení plochých náustků.

Obsahuje:

 • Ploché náustky (2)

Používá se s: PAX 2 vaporizér, Vaporizér PAX 3 - Kompletní sada.

PAX - Vyvýšené náustky
PAX - Vyvýšené náustky
300 kč 390 kč

Potřebujete nahradit vyvýšené náustky přibalené k zařízení, nebo chcete mít pro svůj PAX vaporizér nějaké navíc? Získejte toto náhradní balení vyvýšených náustků.

Obsahuje:

 • Vyvýšené náustky (2)

Používá se s: PAX 2 vaporizér, Vaporizér PAX 3 - Kompletní sada.

Funkce

 • Kapesní velikost
 • Rychlé nahřívání (10-20 sekund)
 • Doprovodná aplikace pro smartphon
 • Kompatibilní s bylinami, vosky a oleji
 • Vibrační zpětná vazba
 • Rychlé nabíjení (1 hodina)
 • 10-letá záruka

Pro koho je PAX 3 určen?

Pokud hledáte elegantní, no zároveň výkonný vaporizér, který se jednoduše používá, no svým výkonem vás skutečně ohromí, PAX 3 je pro vás opravdu skvělou volbou. Má praktickou kapesní velikost a s jeho doprovodní aplikací si můžete nastavit každý jeden aspekt vaší vaporizace podle sebe. PAX 3 vás zaručeně ohromí a díky jeho malým rozměrům a diskrétnímu vzhledu je skvělý i pro použití mimo vašeho domova.

Rychlé nahřívání 

S více než dvojnásobným nahřívacím výkonem jako jeho předchůdce se PAX 3 dokáže plně nahřát za pouhých 10 až 20 sekund, v závislosti na vybraném nastavení teploty. Téměř okamžitě vám poskytuje efektivní a spolehlivý výkon, díky čemu nebudete muset dlouho čekat, než začnete své posezení.

Diskrétní velikost a stylový povrch

PAX 3 sedí do většiny kapes a perfektně se drží ve dlani vaší ruky. To z něj dělá skvělé zařízení pro používání, když jste mimo domova. Jeho elegantní matný povrch poskytuje osvěžující alternativu k mnoha dalším vaporizérům na trhu a ztělesňuje jeho diskrétní povahu, díky čemu máte více možností vaporizace na místech, kde by nápadnější vaporizér přitahoval příliš velkou pozornost. Na vnější straně také naleznete LED indikátory, které vás informují o aktuální teplotě a stavu baterie.

Kompletní sada

V rámci zakoupení kompletní sady obdržíte i praktickou vložku na koncentráty, která vám umožňuje bez problémů střídat vaporizaci bylin a koncentrátů. Díky efektivnímu systému nahřívání je PAX 3 schopen dokonale vaporizovat obojí, bez jakýchkoliv kompromisů v otázce kvality nebo chuti.

V kompletní sadě je také zahrnuto víčko na poloviční naplnění, které vám umožňuje naplnit pícku polovičním množstvím bylin a zachovat stejnou kvalitu páry, jakou byste očekávali od kompletně naplněné pícky.

Užitečné funkce

Nejmodernější technologie vaporizéru PAX 3 využívají několik senzorů pro vylepšení vašeho celkového zážitku z vapování. Po úplném nahřátí na vámi vybranou teplotu vás krátká vibrace upozorní, že je teď zařízení připraveno začít produkovat chutnou páru.

Kromě toho vám vestavěný senzor pohybu zaručuje, že je maximální teplota produkovaná pouze tehdy, když si vaporizér přiložíte ke rtům. Po položení se proces nahřívání zpomalí, co znamená, že plná teplota je dosahována jen tehdy, když ji potřebujete, co značně šetří baterii.

Aplikace pro smartphon

Doprovodní aplikace PAX 3 je užitečná funkce, která vám umožňuje přizpůsobit si vaše vapovací posezení bez toho, abyste se museli dotknout samotného zařízení. Aplikace je dostupná na Apple i Android zařízeních a lze ji používat k nastavení vašeho PAX 3 na přesnou teplotu, ke změně barvy LED displeje a dokonce i k uzamčení zařízení, abyste se ujistili, že se omylem nezapne. Použití této aplikace je absolutně dobrovolné, a tak můžete ze svého vaporizéru PAX 3 vytěžit maximum, i když nejsou aplikace pro smartphony nic pro vás – je to vaše rozhodnutí!

Poznámka: Od listopadu 2019 omezil Apple dostupnost aplikací pro vaporizéry na App Store, proto pokud jste si předtím nestáhli kopii PAX aplikace, nebudete moci váš PAX 3 ovládat pomocí svého iPhonu. Můžete však použít webovou aplikaci pro ovládání vašeho zařízení prostřednictvím počítače.

Záruka

Všechny vaporizéry PAX 3, které prodává MagicVaporizers, autorizovaný distributor PAX Labs produktů, jsou autentické a vztahuje se na ně 10-letá záruka, omezená na běžné používání.

Vaporizér PAX 3 - Kompletní sada

In the Box

 • Vaporizér PAX 3
 • Vložka na koncentráty
 • Plochý náustek
 • Vyvýšený náustek
 • Standardní víčko na pícku
 • Víčko na pícku na poloviční naložení
 • Sítka (3)
 • Nabíjecí kabel
 • Nabíjecí dok
 • Sada na údržbu
 • Multifunkční nástroj
 • Návod k použití
Vaporizér PAX 3 - Kompletní sada

Specifikace

Více informací
Velikost: 2,1 x 1,9 x 9,8 cm
Váha: 142 g
Vyhřívání: Kondukční
Čas zahřívání: 20 sekund
Zdroj energie: Baterie (3500 mAh)
Teplota: 182°C až 215°C
Výrobce: PAX Labs
Záruka: 10 let
Země výroby: Čína
Prohlížíte si:Vaporizér PAX 3 - Kompletní sada
Hodnocení