Xtar X2 - Nabíječka na baterie

620 Kč
SKU
SKU223

Potřebujete něco, s čím spolehlivě nabijete vaše baterie do vaporizéru? V tom případě se nabíječka na baterie Xtar X2 může stát důležitou součástí vašeho vapování, jelikož nabízí skvělou kompatibilitu s velkým množstvím typů baterií.

Dva samostatné sloty pro baterie dokážou inteligentně zvolit správný proud pro nabíjení a přizpůsobit se tak specifickým potřebám baterie. Ať už ve svém vaporizéru používáte baterie typu 18650, 20700 nebo 21700, X2 poskytuje rychlé a efektivní nabíjení.

Její inovativní LCD displej poskytuje aktualizace v reálném čase o procentuálním výkonu, napětí baterie a proudu nabíjení, takže budete vždy přesně vědět, kdy budou vaše baterie připraveny k dalšímu vapování.

X2 ale není jen o rychlosti a kompatibilitě. Vyniká také z hlediska bezpečnosti a odolnosti. Nabíječka je vyrobena z nehořlavého materiálu, což zaručuje, že zvládne teplo produkované při nabíjení bez jakéhokoli rizika. Nabíječka také disponuje funkcí 0V aktivace, která slouží k oživení extrémně vybitých baterií, čímž prodlužuje jejich životnost a z dlouhodobého hlediska šetří vaše peníze.

Obsahuje:

  • Nabíječka na baterie Xtar X2
  • Nabíjecí kabel (EU koncovka)