COVID-19: Náš sklad není ovlivněn. Dodací lhůta je 1 až 3 pracovní dny.
Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

DaVinci IQ

5 399 Kč

6 999 Kč Ušetřete 1 600 Kč

DaVinci IQ - Colours
DaVinci IQ - Temperature DaVinci IQ - Bluetooth DaVinci IQ - Box DaVinci IQ - Charging DaVinci IQ - In the Box DaVinci IQ - Stealth DaVinci IQ - Blue DaVinci IQ - Copper DaVinci IQ - Gunmetal DaVinci IQ - Colours
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

5 399 Kč

6 999 Kč Ušetřete 1 600 Kč

5 399 Kč

6 999 Kč Ušetřete 1 600 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství DaVinci IQ dne 28 čer. 2020.

4.3
Číst 23 Recenze | Napište recenzi

DaVinci IQ je navržen tak, aby byl pohodlný, snadno se přenášel a zároveň byl efektivní. Ergonomicky tvarovaný vnějšek je vyroben z eloxovaného hliníku, který disponuje kombinací elegance a trvalosti. Na pouzdře se nachází 51-LED displej, který je nejen mimořádně funkční, ale i atraktivní. Hmatová zpětná vazba vám jasně naznačí (vibracemi), kdy se DaVinci IQ zapíná a kdy vypíná. Bluetooth je zajímavým doplňkem tohoto DaVinci vaporizéru, který umožní spárovat DaVinci IQ se smartphonem (Apple nebo Android).


Připojení smartphonu umožňuje ovládání zařízení tlačítky na něm, tak i jeho řízení přes zdarma dostupnou aplikaci. Aplikace nabízí 4 přednastavené "smart cestičky", které jsou ve skutečnosti různá nastavení teploty, poskytující několik možností jak si vychutnat inhalace. Každé z těchto nastavení si může uživatel upravit tak, aby mohl svůj DaVinci IQ rychle a jednoduše nastavit přesně podle své potřeby. Zde najdete i zesilovací režim (Boost) pro případ, kdy chcete dosáhnout vyšší teplotu velmi rychle. Ve srovnání s jinými vaporizéri se nemusíte obávat, že by vaše rty popálila horká pára, protože Davinci IQ vaporizér má náustek z kysličníku zirkonového, který poskytuje vynikající teplotní izolaci jak i optimální čistotu chuti.


K dispozici je v modré, měděné, kovové a Stealth (černé) barvě.

Funkce

 • Malý, lehký a pohodlný do rukou
 • Velmi snadné plnění a rychlé zahřívání
 • 51-LED displej je informativní a taky atraktivní
 • Pouzdro z eloxovaného hliníku ho činí odolným a současně mu dává atraktivní vzhled
 • Tok páry přes rouru a náustek z kysličníku zirkonového zajistí čistotu chuti
 • 360 ° konduktivní zahřívání
 • Výkonná baterie se dá vyměnit a taky nabíjet (přes USB)
 • Hmatová zpětná vazba (vibrace)
 • Bluetooth (dá se řídit přes Apple a Android chytré telefony)
 • Přednastavené "smart cestičky" a režim "Precision" a "Boost"

 

Příslušenství (je součástí balení)

 • 3500 mAh dobíjecí baterie
 • Mikro USB kabel
 • Komora na směs
 • 10 mm vodní adaptér
 • 2x DaVinci nástroj ke komoře
 • DaVinci nástroj na klíčenku
 • Alkoholové ubrousky
 • Dodatečné O-kroužky a těsnění
 • Čistící kartáček

 

Dizajn

Zcela nový DaVinci IQ je výrobcem vylepšen model DaVinci Ascent, který se těšil mezi uživateli velké oblibě. Byl vyroben se stejným přihlédnutím na detaily, jakož i s porozuměním toho, co potřebujete, abyste si zážitek z inhalace mohli vždy vychutnat, a to nejlíp jak se jen dá. Na začátek musíme uvést, že DaVinci IQ je ergonomicky navržen tak, aby pohodlně a bezpečně seděl v ruce, a aby jeho naplnění bylo snadné i pro začátečníka. Cestička pro inhalovanou páru, zrovna tak i náustek, jsou vyrobeny z kysličníku zirkoničitého, který byl zvolen na výrobu nejen proto, že zajistí nejčistší chuť, ale mimo jiné je také velmi robustní a odolný vůči poškození. Nepohodlí, které vznikalo tím, že bylo třeba nahrazovat opotřebované skleněné části, je tímto zcela odstraněno.

 

Navíc kysličník zirkoničitý je i vynikající tepelnou izolací, což je jednoznačný bonus pro zařízení, které se dotýká citlivé pokožky vašich rtů. Jelikož DaVinci vaporizér byl určen k tomu, aby si ho uživatel mohl užívat kdykoliv a kdekoliv chce, má silnou a trvanlivou baterii, která se dá vyměnit i dobíjet přes USB kabel. DaVinci IQ má hmatovou zpětnou vazbu (umí vibrovat), takže vždy víte, kdy se vypne a kdy zapne. Jeho 51-LED displej umožňuje zcela novou úroveň zobrazení přesných informací. V krátkosti se dá o DaVinci říci, že tento vaporizér je ve své třídě to nejlepší.

 

Ovládání

DaVinci IQ však dokáže ještě více. Jak to naznačuje jeho jméno, je to moderní, moudré zařízení, které je možné řídit přes Bluetooth, protože spolupracuje s chytrým telefonem. Stáhněte si aplikaci se 4 přednastavenými "smart cestičkami", které jsou ve skutečnosti různá nastavení teploty poskytující různé možnosti vychutnání si inhalace. Začátečníci (a ti co upřednostňují jednoduchou možnost "naplnit a jít") ho rychle obslouží. Ti zkušenější v oblasti vaporizérů (nebo ti, co baví experimentování) si mohou každou ze "smart cestiček" upravit podle své potřeby. Ve skutečnosti v režimu "Precision" se dá teplota ovládat, doslovně, po jednom stupni, což nabízí maximální flexibilitu. Režim "Boost" je rychlý a jednoduchý. Jen držte stisknuté tlačítko na zapínání a DaVinci vaporizér se bude nahřívat.

 

Trvanlivost

Samozřejmě, jako je výkonnost největším testem vaporizéru, kvalitní zařízení musí i dobře vypadat a být příjemné na dotek. To vše DaVinci IQ určitě splňuje. Tělo z eloxovaného hliníku nabízí rozsáhlou ochranu pro kvalitní inhalační technologii uvnitř, přičemž si udržuje svůj atraktivní vzhled i zvenčí a je k dispozici v černé, kovové šedé, modré a měděné barvě. Čili je v barvách, které jsou vhodné ke každému stylu. Pokud svůj DaVinci vaporizér právě nepoužíváte, jeho kompaktní velikost a lehká váha vám umožní strčit si ho do kapsy či tašky. Stává se tak z něj vynikající zařízení pro věčně spěchající uživatele, nebo i pro ty, co žijí v malých prostorech.

 

Záruka

Všechny DaVinci IQ vaporizéry prodávané MagicVaporizers jsou zcela autentické a mají 10 letou záruku.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce DaVinci
Velikost (délka x šířka x výška) 4,2 x 2,4 x 9,0 cm
Hmotnost vaporizéru 145 g
Styl K dispozici je v modré, měděné, kovové a Stealth (černé) barvě.
Zdroj napájení Vyjímatelná baterie
Zahřívací prvek Keramická výhrevní komora (100% proudění vzduchu přes keramiku)
Způsob přesouvání páry Řídit
Země výroby Čína
Záruka 10 let

Recenze položky DaVinci IQ

Průměrné hodnocení:

4.3 Založeno na 23 hodnocení
 • 5 Star
   12
 • 4 Star
   8
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   1

One of the best

Tempo
The product exceeded my expectations. Its carrying kit is perfect and provides me with maximum convenience. It is also light weight and looks durable and solid from the first unboxing.

I have no problems with the device itself. Has digital temp control and a good temperature range. Also allows for micro USB charging which adds points for convenience. I love my IQ and would easily rate it as one of the best vapes that I have ever owned.

Not recommended

kParra
This unit is not worth it given the expensive price. It looks pretty good and modern but I discovered several problems with it after use. Heating time is less than 30 seconds which is good for a portable vape but after prolonged use, it gets too hot to hold. I do not think it is properly insulated, which is a huge negative for a unit that is I paid more than €200. Usually happens at the end of a cycle when I put it at maximum temp. Battery life is also not that good. I am looking for other vapes that is more suitable for extensive use.

Big Cloud Maker

Cloudy
I was willing to pay for the Davinci IQ because it has several features that I like. Also because it allows for wide customizability. App integration is among the features that have been very useful to me. I found it very comfortable and easy to use. Also has good vapor production and produces amazing flavor which is definitely a pro for me. This is also good for group sessions with friends since it is easy to get big clouds with the IQ. All in all, it is really a good vaporizer and will give competitors a run for their money. Buy it!

Excellent product!

Jopring
The Davinci is waterproof! Though I don’t intentionally drown it in water but it does give me confidence to bring it everywhere without worrying too much about it getting easily damaged. Love the product. I get flavorful hits from it and vapor quality is really good. I have had problems with the battery because it runs out quite fast, especially after I have been using the unit for a few week extensively now. This is easily remedied though because the battery can be immediately replaced. Just the battery but all in all, the unit works pretty well and I would recommend this to those looking for a portable, quality vaporizer.

Nice upgrade

Spazzed
Had the PAX 2 before buying the IQ and I noticed significant improvements! I love the product because it is very much easy to use. I load the herbs without problem, wait for it to heat which doesn’t take too long (around 30 seconds or less), and I get enjoyable sessions because vapor quality is good and the draws are really smooth and surprisingly cool. It is also easy to clean. I use the maximum temp which is perfect for me. So far no problems with the IQ. Definitely was a good decision to make the purchase and upgrade my vape.

One of the best vapes I used so far

Mixtea
Has replaceable batteries so you can just swap batteries to continue vaping sessions, especially when you share. The IQ holds up quite decently for group sessions. I recommend buying extra battery cells just in case, the unit uses a lithium ion cell so that is fairly easy to find. This is such a compact and stylish unit, also produces great flavor. Fits quite snugly in my pocket so that’s plus points for stealthiness. Definitely among the quality vapes in the market. Make the investment and buy the IQ to get a quality unit.

Fairly satisfied

Messi
I’d have preferred a less expensive vape but went with this one because had great reviews from friends and the internet. I am fairly satisfied with the Davinci IQ. It is quite simple and looks really good. There is an app that allows you to connect the vape to your phone via bluetooth. Love this feature because I’m always on my phone and it allows me to tweak the temps to my liking. Makes vaping so much more enjoyable with the Davinci. Also has superb vapour production and good flavor. Great product and also portable. My advice is to invest in quality and buy Davinci.

Couldn't ask for more!

Power Puffer
Temperature control is dope with this product. Many custom settings is allowed, I recommend to use the app so you can easily make changes. I use the smart paths and it has really amazing results for me. Mouthpiece is also good and portability is definitely a plus. No problem with cleaning the unit as well. Flavor is an important component to me and the vapor sufficiently absorbs the herbs for really good hits. You can also keep a low profile while using it since it is a stealthy product. Loved it and will totally recommend! This little unit is an amazing powerhouse. No regrets!

Good vape and good company

Garadus
I like the hits I get from the Davinci IQ and more or less the product is satisfactory. Only have a problem with the unit getting quite warm a couple of times throughout the cycle. But the quality of the vapor is exceptional so I’m sticking through with it. The app also did not work with me though I would have loved to try it. Called customer support and they were really helpful and polite. Was able to install it at the end. Good service and vapor quality is enough to make me stick with my IQ for quite a while.

Compact and stealthy

cbnwolf
The IQ is really a great unit. It has an app that you can use to maximize your use of the vape and for a more enjoyable experience. It is also easier so you do not get confused with the buttons just to customize settings. I just adjust my settings so I can have more cycles in a session. Overall, I really love the IQ. Throat hit is good and gives me a cool feeling, while vapor is flavorful. This is also portable and discreet vape. Comes highly recommended from friends so now I am also recommending it! Five stars!

Položky 110 z celkem 23

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: DaVinci IQ

Jak hodnotíte tento produkt? *