Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

DaVinci IQ

6 900 Kč
DaVinci IQ - Colours
DaVinci IQ - Temperature DaVinci IQ - Bluetooth DaVinci IQ - Box DaVinci IQ - Charging DaVinci IQ - In the Box DaVinci IQ - Stealth DaVinci IQ - Blue DaVinci IQ - Copper DaVinci IQ - Gunmetal DaVinci IQ - Colours
 •  
 •  
6 900 Kč
6 900 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství DaVinci IQ dne 17 1. 2018.

4.4
Číst 13 Recenze | Napište recenzi

DaVinci IQ je navržen tak, aby byl pohodlný, snadno se přenášel a zároveň byl efektivní. Ergonomicky tvarovaný vnějšek je vyroben z eloxovaného hliníku, který disponuje kombinací elegance a trvalosti. Na pouzdře se nachází 51-LED displej, který je nejen mimořádně funkční, ale i atraktivní. Hmatová zpětná vazba vám jasně naznačí (vibracemi), kdy se DaVinci IQ zapíná a kdy vypíná. Bluetooth je zajímavým doplňkem tohoto DaVinci vaporizéru, který umožní spárovat DaVinci IQ se smartphonem (Apple nebo Android).


Připojení smartphonu umožňuje ovládání zařízení tlačítky na něm, tak i jeho řízení přes zdarma dostupnou aplikaci. Aplikace nabízí 4 přednastavené "smart cestičky", které jsou ve skutečnosti různá nastavení teploty, poskytující několik možností jak si vychutnat inhalace. Každé z těchto nastavení si může uživatel upravit tak, aby mohl svůj DaVinci IQ rychle a jednoduše nastavit přesně podle své potřeby. Zde najdete i zesilovací režim (Boost) pro případ, kdy chcete dosáhnout vyšší teplotu velmi rychle. Ve srovnání s jinými vaporizéri se nemusíte obávat, že by vaše rty popálila horká pára, protože Davinci IQ vaporizér má náustek z kysličníku zirkonového, který poskytuje vynikající teplotní izolaci jak i optimální čistotu chuti.


K dispozici je v modré, měděné, kovové a Stealth (černé) barvě.

Funkce

 • Malý, lehký a pohodlný do rukou
 • Velmi snadné plnění a rychlé zahřívání
 • 51-LED displej je informativní a taky atraktivní
 • Pouzdro z eloxovaného hliníku ho činí odolným a současně mu dává atraktivní vzhled
 • Tok páry přes rouru a náustek z kysličníku zirkonového zajistí čistotu chuti
 • 360 ° konduktivní zahřívání
 • Výkonná baterie se dá vyměnit a taky nabíjet (přes USB)
 • Hmatová zpětná vazba (vibrace)
 • Bluetooth (dá se řídit přes Apple a Android chytré telefony)
 • Přednastavené "smart cestičky" a režim "Precision" a "Boost"

 

Příslušenství (je součástí balení)

 • 3500 mAh dobíjecí baterie
 • Mikro USB kabel
 • Komora na směs
 • 10 mm vodní adaptér
 • 2x DaVinci nástroj ke komoře
 • DaVinci nástroj na klíčenku
 • Alkoholové ubrousky
 • Dodatečné O-kroužky a těsnění
 • Čistící kartáček

 

Dizajn

Zcela nový DaVinci IQ je výrobcem vylepšen model DaVinci Ascent, který se těšil mezi uživateli velké oblibě. Byl vyroben se stejným přihlédnutím na detaily, jakož i s porozuměním toho, co potřebujete, abyste si zážitek z inhalace mohli vždy vychutnat, a to nejlíp jak se jen dá. Na začátek musíme uvést, že DaVinci IQ je ergonomicky navržen tak, aby pohodlně a bezpečně seděl v ruce, a aby jeho naplnění bylo snadné i pro začátečníka. Cestička pro inhalovanou páru, zrovna tak i náustek, jsou vyrobeny z kysličníku zirkoničitého, který byl zvolen na výrobu nejen proto, že zajistí nejčistší chuť, ale mimo jiné je také velmi robustní a odolný vůči poškození. Nepohodlí, které vznikalo tím, že bylo třeba nahrazovat opotřebované skleněné části, je tímto zcela odstraněno.

 

Navíc kysličník zirkoničitý je i vynikající tepelnou izolací, což je jednoznačný bonus pro zařízení, které se dotýká citlivé pokožky vašich rtů. Jelikož DaVinci vaporizér byl určen k tomu, aby si ho uživatel mohl užívat kdykoliv a kdekoliv chce, má silnou a trvanlivou baterii, která se dá vyměnit i dobíjet přes USB kabel. DaVinci IQ má hmatovou zpětnou vazbu (umí vibrovat), takže vždy víte, kdy se vypne a kdy zapne. Jeho 51-LED displej umožňuje zcela novou úroveň zobrazení přesných informací. V krátkosti se dá o DaVinci říci, že tento vaporizér je ve své třídě to nejlepší.

 

Ovládání

DaVinci IQ však dokáže ještě více. Jak to naznačuje jeho jméno, je to moderní, moudré zařízení, které je možné řídit přes Bluetooth, protože spolupracuje s chytrým telefonem. Stáhněte si aplikaci se 4 přednastavenými "smart cestičkami", které jsou ve skutečnosti různá nastavení teploty poskytující různé možnosti vychutnání si inhalace. Začátečníci (a ti co upřednostňují jednoduchou možnost "naplnit a jít") ho rychle obslouží. Ti zkušenější v oblasti vaporizérů (nebo ti, co baví experimentování) si mohou každou ze "smart cestiček" upravit podle své potřeby. Ve skutečnosti v režimu "Precision" se dá teplota ovládat, doslovně, po jednom stupni, což nabízí maximální flexibilitu. Režim "Boost" je rychlý a jednoduchý. Jen držte stisknuté tlačítko na zapínání a DaVinci vaporizér se bude nahřívat.

 

Trvanlivost

Samozřejmě, jako je výkonnost největším testem vaporizéru, kvalitní zařízení musí i dobře vypadat a být příjemné na dotek. To vše DaVinci IQ určitě splňuje. Tělo z eloxovaného hliníku nabízí rozsáhlou ochranu pro kvalitní inhalační technologii uvnitř, přičemž si udržuje svůj atraktivní vzhled i zvenčí a je k dispozici v černé, kovové šedé, modré a měděné barvě. Čili je v barvách, které jsou vhodné ke každému stylu. Pokud svůj DaVinci vaporizér právě nepoužíváte, jeho kompaktní velikost a lehká váha vám umožní strčit si ho do kapsy či tašky. Stává se tak z něj vynikající zařízení pro věčně spěchající uživatele, nebo i pro ty, co žijí v malých prostorech.

 

Záruka

Všechny DaVinci IQ vaporizéry prodávané MagicVaporizers jsou zcela autentické a mají 10 letou záruku.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce DaVinci
Velikost (délka x šířka x výška) 4,2 x 2,4 x 9,0 cm
Hmotnost vaporizéru 145 g
Styl K dispozici je v modré, měděné, kovové a Stealth (černé) barvě.
Zdroj napájení Vyjímatelná baterie
Zahřívací prvek Keramická výhrevní komora (100% proudění vzduchu přes keramiku)
Způsob přesouvání páry Řídit
Země výroby Čína
Záruka 10 let

Recenze položky DaVinci IQ

Průměrné hodnocení:

4.4 Založeno na 13 hodnocení
 • 5 Star
   7
 • 4 Star
   4
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

simple to use, and extremely light

Costante
I have been using the DaVinci IQ for quite a while and it is the best thing that I have done since I have taken up vaping. It is very simple to use, and extremely light which makes it easy for me to carry it around. It is also very comfortable to hold and I can easily use it for producing thick smoke as and when desirable.

contains a very strong mouthpiece

Alessandro
My DaVinci IQ came with the aluminum case, making it look pretty good and also very attractive. All my friends were in awe of it, and many of them purchase it due to my recommendation. All of them have said that this is the best vaping machine that they have purchased in a long time. I am really proud to have my DaVinci IQ with me at all times.

came with the aluminum case

Arkadiusz
The DaVinci IQ is one of the best things that I have purchased when I have taken up vaping. I can honestly say that it is very simple to use and I have had no problems in using it, although this was my first machine. It also comes with the LED screen which makes all the information very easy to read and understand.

Controlled From The Apple Or Your Android Smart Phone

Adam
I had been concerned about the use of the Davinci iq vaporizer, and I must say that this is definitely a wonderful product that I have purchased. There are absolutely no concern is when I go for smoking, particularly in places that not have any recharge outlets through my USB. Moreover, it looks pretty good, and can also be used with multiple people without any kind of issues. The other thing about this product is that it has a very powerful battery, and it can provide at least 20 uses for every time you charge the vaporizer. Therefore, this is a product that you would like to purchase given the fact that it can also be controlled from the Apple or your android smart phone.

Better than all the other

Clumand
Earlier I have used DaVinci Ascent. It was by far the most elegant Vape ever. But after getting this new DaVinci IQ, the benchmark set by Ascent has been shattered into pieces. The smooth finish of the stem makes it easier for me to get dense vapour without getting my lips burnt. The pure flavour of the blend makes it a great experience. The battery can be swapped as well as recharged if it is rechargeable using a MICRO USB CABLE. It’s a good product.

Best among the best

Arighter
This is a very good vaporizer with a lot of high tech facilities. The first one is it can be paired with your phone for remote operation. Secondly, the LED display has 52 LEDs, damn its clearer than my phone’s display. The best part is that it has two modes- Precision mode where temperature can be increased precisely degree by degree, and the second one is The Boost mode where temperature simple increases rapidly and provide quick results. So this is for every type of Vaping fans out there. Bravo, a good product.

best of vaping under way

Cooper
If I want the thickest smoke with my vaping machine, I would obviously go with the DaVinci IQ. It is very healthy, although probably the glass stem is the weakest point in this machine. If possible, exchange it with the wooden stem, and you would not have to face any kind of problems while using it.

thick smoke and excellent battery backup

Ulrich
I have now used my DaVinci IQ for over four months, and I have not faced a single problem. However, the batteries are starting to wear out and do not hold the same amount of charge that it was doing when I first purchased it. However, this is a great product as it gives me the right amount of smoke in the minimum time.

healthier alternative to my nicotine addiction

Donat
If you want to get the best of vaping under way, then you need to try out the new DaVinci IQ. I have been using it for quite a while, and I have not faced any kind of problems in the product. Although, the glass stem can be damaged pretty easily, particularly if you are using it for a long time. Exchange it with the wooden one to prevent such problems.

extremely simple to use

Eilif
When I was looking for a healthier alternative to my nicotine addiction, vaping was suggested to me. I then purchased the DaVinci IQ, and since then, this has become my constant companion. The best thing about my DaVinci IQ is that it can produce thick smoke within a short period of time without creating any problems for the people around me.

Položky 110 z celkem 13

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: DaVinci IQ

Jak hodnotíte tento produkt? *