COVID-19: Náš sklad nebyl nijak ovlivněn. Čas doručení je 1 až 3 pracovní dny.

DaVinci IQ

Hodnocení:
4.35

5399 kč 6999 kč Ušetřili jste: 1600 kč

SKU
ignore-this-45
Získejte okamžité upozornění přostřednictvím e-mailu, když bude produkt opět na skladě
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
170 kč 230 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

On Balance Champion je kapesní váha, která dokáže odvážit až do 500 g s přesností na 0,1 g
Kapesní váha - 1000 x 0,1 g
480 kč 630 kč

Originální kapesní váha On Balance si zachovává svou spolehlivost i po všech těch letech. Je perfektní pro vážení vašich bylin nebo koncentrátů! Váha On Balance Champion odváží až 1000 gramů s přesností na 0,1 gramu. Sedí do většiny kapes a můžete si ji sebou vzít kamkoliv! 

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Přesnost: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutí: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (součást balení)
Rozměry: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramů

DaVinci - Nabíječka na baterie
DaVinci - Nabíječka na baterie
900 kč 1190 kč

Nabíjejte vícero baterií najednou, abyste nikdy nemuseli přerušit své posezení kvůli vybitým bateriím. S touto nabíječkou na baterie můžete nabíjet jak své baterie typu 18650, tak i typu 18350.

Používá se s: DaVinci IQDaVinci IQ2 a DaVinci MIQRO.

Funkce

 • Nejnovější verze! (2021.05)
 • Vyměnitelná 3500 mAh baterie
 • Doplňková aplikace
 • Rychlé nahřívání (10 až 30 sekund)
 • Upozornění vibrací
 • Rozsah teploty 120°C až 221°C
 • Čistá, aromatická a hustá pára

Pro koho je DaVinci IQ určen?

Se svým inteligentním designem a skvělou přenosností je DaVinci IQ ideální pro ty, kteří chtějí experimentovat s různými funkcemi a užívat si vapování mimo domova. Snadno použitelná aplikace poskytuje maximální flexibilitu a kontrolu nad vaším zážitkem z vapování a inovativní technologie chlazení zajišťuje, že pokaždé získáte jemnou páru.

Skvělá chuť

V průběhu procesu navrhování vaporizéru DaVinci IQ byla skvělá chuť na vrcholu seznamu priorit. Tento high-tech vaporizér využívá keramickou pícku spolu se třemi skvělými chladícími technikami pro zaručení té nejlepší možné chuti bez ohledu na teplotu. Byl porovnáván s vícero dalšími vaporizéry a pravidelně vyhrával v testu dlouhotrvající skvělé chuti. Můžete si tak být jisti tím, že pára z DaVinci IQ nikdy nebude obsahovat nepříjemné plastové nebo kovové chutě.

Inteligentní nastavení

DaVinci IQ nabízí škálu rozličných nastavení, která jsou ideální jak pro zkušené vapery, tak i pro začátečníky, třeba technologii Smart Path, která umožňuje automatické zvýšení teploty. Najdete zde i další dva režimy: Boost a Precision. Boost režim umožňuje náhlé zvýšení teploty komory, pokud chcete využít plný potenciál svých bylin. Precision režim vám dává možnost nastavit teplotu, která je poté během posezení udržována.

Bluetooth aplikace pro smartphony

Komplementární Bluetooth aplikace vám dává plnou kontrolu a možnost sledovat vaši vapingovou aktivitu přímo z vašeho smartphonu. Vše, co musíte udělat, je spojit svůj vaporizér DaVinci IQ a smartphon přes Bluetooth a poté si můžete přizpůsobit celý svůj zážitek z vapování – bez toho, abyste se vůbec museli dotknout samotného vaporizéru. Pokud nejsou aplikace nic pro vás, nemusíte si appku stáhnout a nastavení můžete změnit tradičnějším způsobem, pomocí tlačítek na zařízení. Je to na vás!

Stylový design

Jeho hladký hliníkový vnější obal nejen skvěle vypadá, ale je skvělý i na dotek. Kompaktní tvar vaporizéru DaVinci IQ zaručuje pohodlnou přenosnost a je ideální pro pohodlné nošení v kapse nebo v tašce. Otvor na vkládání bylin má stylový zrcadlový povrch a přehledný LED displej poskytuje všechny potřebné informace o aktivitě zařízení hned na první pohled.

Vyměnitelná baterie

DaVinci IQ umožňuje skvělých 90 minut vapování na plně nabitou baterii, no někdy můžete chtít, aby bylo vaše posezení ještě delší. Na rozdíl od jiných vaporizérů, které od vás vyžadují, abyste přerušili své vapování a počkali, než se baterie opět nabije, tento vaporizér vyžaduje pouze výměnu baterie. Umožňuje vám okamžitě vyměnit vaši vybitou baterii za plně nabitou a díky tomu bude vaše posezení dvakrát delší – pokud máte u sebe náhradní baterii!

Záruka

Všechny DaVinci IQ vaporizéry, které prodává MagicVaporizers, jsou plné autentické a vztahuje se na ně 10-letá záruka.

DaVinci IQ

In the Box

 • DaVinci IQ vaporizér
 • Mikro-USB kabel
 • Chuťová komora
 • 10 mm vodní adaptér
 • Nástroje komory (2)
 • Nástroj na klíčenku
 • Utěrky s alkoholem
 • O-kroužky a těsnění
 • Kefka na čištění
 • Návod k použití
DaVinci IQ

Specifikace

Více informací
Velikost: 4,2 × 9,0 × 2,4 cm
Váha: 145 g
Vyhřívání: Kondukční
Čas zahřívání: 30 sekund
Zdroj energie: Vyměnitelná baterie
Teplota: 121°C až 221°C
Výrobce: DaVinci
Záruka: 10 let
Země výroby: Čína
Write your own review about DaVinci IQ
Prohlížíte si:DaVinci IQ
Hodnocení